menu zeleny modry zluty fialovy oranzovy cerveny

Mateřská škola Klíček, Hradec Králové

hlavní stránka

Dopoledne otevřených dveří plánované na úterý 21.dubna 2020  SE RUŠÍ

 V nejbližších dnech zde očekávejte odkaz na informace k Zápisu do mateřských škol zřizované Magistrátem města Hradec Králové 

 

Důležité oznámení

Rozhodnutí ředitelky mateřské školy Klíček, Hradec Králové, Urova 342, Bc Kateřiny Novákové.
Z důvodu ochrany zdraví dětí před virovým onemocněním COVID-19 byl provoz mateřské školy přerušen od 23.3. 2020 do odvolání.
Z těchto důvodů, v souladu s ustanovením § 123 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., školského zákona, ve znění pozdějších předpisů ředitelka školy rozhodla:

- za měsíc březen 2020 je úplata za předškolní vzdělávání stanovena ve výši 250 Kč
- pokud bude provoz mateřské školy přerušen i v dalších celých měsících, jsou zákonní zástupci dětí, přijatých k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole od úplaty osvobozeni do doby obnovení provozu.

Důležité oznámení 

Od pondělí 23.3. 2020 bude Mateřská škola Klíček do odvolání uzavřena. O  otevření budete informováni taktéž zde. V případě potřeby žádejte emailem na adresu novakova@msklicekhk.cz, nebo SMS zprávou na tel. č. 725796262 o vystavení potvrzení  na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy. Potvrzenou žádost budeme odesílat na emeilovové adresy zákonných zástupců  během pátku  20.3. 2020. V zaměstnání je, prosím, odevzdávejte až  od pondělí 23.3. 2020.
Stravování všech dětí bude automaticky po dobu uzavření MŠ odhlášeno. Pokud bude nepřítomnost Vašeho dítěte ještě pokračovat i po znovuotevření MŠ, bude nutné si již stravu individuálně odhlásit. 
Vážení rodiče, za zaměstnankyně naší školy Vám přeji  především dobré  zdraví! Těšíme se na opětovné setkání s Vámi i Vašimi dětmi.

Bc. Kateřina Nováková, ředitelka školy

 

 

klicek.png