Mateřská škola Klíček, Hradec Králové

hlavní stránka

Seznamy  dětí  pro školní rok 2020/21 budou vyvěšeny na vstupních dveřích jednotlivých pavilonů od středy 26.8. 2020.  Z provozních důvodů došlo k dělení tříd:  Zelený klíček - starší děti půjdou do Žlutého, mladší do Modrého, Modrého klíčku - starší děti půjdou do Fialového, mladší do Žlutého, Žlutého klíčku - starší děti půjdou do Oranžového, mladší do Fialového. Fialový klíček kompletně přechází do Červeného Klíčku, děti s odkladem školní docházky Červeného klíčku přecházejí do Oranžového. Děti 3-4 leté budou umístěné v pavilonu C - vchod ze dvora školy, děti ve věku 4 - 6 let v pavilonech A a B - vchod brankou od sochy koníka. Podrobnější informace pro nově nastupující najdete v kolonce "Informace pro rodiče"

Od pondělí 10.8. 2020 zahajuje mateřská škola svůj prázdninový provoz. Děti mateřské školy Klíček budou umístěny ve třídách pavilonu C, vchod ze dvora školy, děti z   cizích mateřských škol budou umístěny v pavilonu B (druhá budova, vchod brankou od sochy koníka), rozmístění dětí do tříd bude vyvěšeno na vstupních dveřích pavilonu.
Provozní doba školy již bez omezení od 6.15 hod do 16.45 hod (sběrná třída Žlutý klíček - v době od 16.25 do 16.45 hod vyzvedávejte děti tam)
Nově je umožněn vstup rodičů do šaten dětí, prosíme, zdržujte se v šatně, co nejkratší možnou dobu.

Seznam přijatých dětí na prázdninový provoz 2020 -  ZDE

Seznam přijatých dětí pro školní rok 2020/21  -  ZDE
Podrobnější informace naleznete v Aktualitách školy
"Informace k výsledkům Zápisu"