angličtina

První hodina AJ

První hodina Angličtiny se bude konat 2. 10. v době odpočinkového režimu. ČK (12:15- 12:45hod) OK (12:45-13:15hod) Na druhou hodinu dětem prosím kupte jakékoliv desky (nejlépe papírové), které si ozdobíme a postupně budeme do těchto desek celý školní rok přikládat učivo a různé materiály. Tyto desky si sebou budou děti nosit na každou lekci. Děkuji
zveřejněnil: 01.10.2018 Hálová Renata Mgr.

Hravá angličtina

Tato nadstandardní aktivita je prováděna po celý školní rok učitelkou mateřské školy s akreditovaným kurzem Hrátky s cizími jazyky a Let´s Play and Learn with Fun Mgr. Renatou Hálovou. Cíl aktivity: vzbudit v dětech zájem o anglický jazyk, porozumět jednoduchým slovním pokynům, spolupracovat a kooperovat s ostatními, posilovat sebevědomí dítěte Doba a způsob realizace: 1x týdně, od října do poloviny června, v průběhu nespavého režimu, 2 skupiny dětí po 10 Určeno pro skupinu: přihlášené děti 3. ročníků Učitelka pracuje s dětmi podle Programu Cookie and friends úroveň A, který je určen pro děti ve věku 5-7 let. Program je rozdělen do šesti lekcí, které jsou dětem blízké (Colours, Toys, Body, Clothes, Pets, Food), dále pozdravy, poděkování, barvy, čísla, rodina, svátky,.. Učitelka pracuje s knihami Teacherś book- učitelská příručka, Studentś book- kniha pro dítě a s flash cards- obrázkový materiál. Dále s poslechovými CD s písničkami a říkadly, DVD a interaktivní tabulí. Každé dítě má své desky, do kterých si postupně zakládá materiál a průběžně s ním dále pracuje. Vzdělávání probíhá primárně metodou prožitkového a kooperativního učení, na základě přímých zážitků a zkušeností, dále hrou, experimentováním a spontánním učením. Metody dětem přinášejí citový prožitek, který usnadňuje proces učení. Děti si teoreticky, ale především prakticky osvojí základní slovní zásobu, budou schopné jednoduchého tvoření vět, osvojí si zvukovou stránku jazyka, budou schopné porozumět jednoduchým pokynům pedagoga v cizím jazyce, budou rozvíjet logické myšlení a své individuální schopnosti.
zveřejněnil: 17.09.2018 Hálová Renata Mgr.

přihlašování na aktivitu

Přihlašování dětí na angličtinu proběhne ve středu 26.9.2018 od 6:15 hod v ČK. Tato nadstandartní aktivita přednostně přijímá děti předškolního věku, které kroužek v minulém roce nenavštěvovaly. Veškeré podmínky a informace k přihlášení naleznete na nástěnkách v ČK a OK. Těším se na Vás! paní učitelka Mgr. Renata Hálová.
zveřejněnil: 14.09.2017 Hálová Renata Mgr.