třída červený klíček

Krabice od bot: Dárky dětem od dětí

Milí rodiče,
díky velkému zájmu z vaší strany budeme připravovat hned několik dárkových krabic od bot.
Prozatím máme vybrané dvě děti: dívku a chlapce ve věku 3 až 4 roky. S organizátorem sbírky máme domluveno, že můžeme dodat více krabic. Každá jistě najde svého majitele.
Dárečky i prázdné krabice můžete začít nosit již nyní. Krabice musí být připravené k předání nejpozději do 30. 11.2019.

Více informací a tipy na dárky najdete buď na nástěnce v šatně, nebo na webových stránkách projektu: Krabiceodbot.
zveřejněnil: 12.11.2019 Hlavatá Jana Mgr.

Návštěva knihovny

Ve čtvrtek 14. listopadu s dětmi navštívíme knihovnu na Novém Hradci. Paní knihovnice má pro nás připravený nový vzdělávací program.
Přineste prosím dítěti s sebou do školky batůžek s pláštěnkou. Počasí je rozmarné, tak ať jsme připraveni na všechno:-) Děkuju.
zveřejněnil: 12.11.2019 Hlavatá Jana Mgr.

Návštěva multikina s MŠ

Na pondělí 9. prosince 2019 dopoledne je pro děti z FK, OK a ČK připravena společná návštěva místního multikina. Na základě přání dětí jsme vybrali film Ledové království 2.
Dostaneme množstevní slevu, děti tak za lístek zaplatí maximálně 110 Kč. Cena bude upřesněna do konce listopadu.
Pokud chcete, aby se vaše dítě návštěvy kina zúčastnilo, stvrďte svůj zájem podpisem do seznamu v šatně na nástěnce, nejpozději do 30. listopadu 2019.
Peníze na lístek se budou vybírat v průběhu prvního prosincového týdne. Děkujeme.
zveřejněnil: 06.11.2019 Hlavatá Jana Mgr.

Projekt PEČEME SPOLU

Pro letošní školní rok jsme připravily pro naši třídu společný projekt "PEČEME SPOLU". Děkujeme všem, kteří se již zapsali do harmonogramu pečení.
Na konci projektu vznikne kuchařka naší třídy doplněná o fotografie, obrázky a popisky od dětí. Každé dítě si jednu odnese domů jako upomínku na naše společné chvíle v Červeném klíčku.
Bližší informace vám ráda poskytne p.u. Jana Hlavatá. Případně sledujte nástěnku třídy.
zveřejněnil: 21.10.2019 Hlavatá Jana Mgr.