třída červený klíček

Omezený provoz o jarních prázdninách

Vážení rodiče, z provozních důvodů bude v době jarních prázdnin tj. 2. - 6. března uzavřen pavilon A!!!!!!! Přihlášené děti z FK a ČK budou v této době ve třídě Žlutý klíček pavilon B. Proto si věci ze šatny odneste v pátek domů a v pondělí přineste do šatny ŽK. Děkujeme
zveřejněnil: 27.02.2020 Jeníkovská Hana

Zájem o školu v přírodě

Vážení rodiče,
letos naši předškolní třídu čeká Škola v přírodě, která se uskuteční ve dnech 25. až 29. 5. 2020. Prosím, při rozhodování zvažte, zda je vaše dítě na samostatný pobyt mimo domov sociálně dostatečně zralé a zda mu v tom nebrání například závažné zdravotní omezení. Své rozhodnutí zapiště do formuláře na nástěnce v šatně.

V letošním roce opět vyrazíme do Deštného v Orlických horách do chaty Jedlová. Cena za pobyt nepřevýší částku 2400 Kč.

Bližší informace vám podáme na Třídní schůzce.
zveřejněnil: 07.02.2020 Hlavatá Jana Mgr.

Náhradní program pro neplavce

Vážení rodiče,
pokud víte, že vaše dítě se nebude účastnit středeční lekce plavání, hlaste to prosím průběžně u paní učitelek ve třídě. Snažíme se neplavcům zajistit alternativní program ve školce. Z provozních důvodů je pro nás důležité vědět co nejdříve, kolik dětí nepůjde plavat.
zveřejněnil: 25.01.2020 Hlavatá Jana Mgr.

Řečová výchova

Vážení rodiče,
kroužek Řečová výchova se koná každé úterý.
V liché týdny odpoledne, v sudé týdny dopoledne. Prosím dávejte svým dětem v tento den pracovní sešit, který děti dostaly na začátku školního roku.
Děkujeme.
zveřejněnil: 23.01.2020 Hlavatá Jana Mgr.

Kroužek Šikulky

Kroužek Šikulky, který je určen jen pro přihlášené děti, se koná každý sudý čtvrtek od 15:30 do 16:30 hodin.
zveřejněnil: 21.01.2020 Hlavatá Jana Mgr.