třída fialový klíček

Výlet do Planetária

Vážení rodiče,
přiveďte prosím zítra, v pátek 26.4., své dítě do MŠ nejpozději v 8 hodin, aby se stihlo nasvačit. Ze školky odcházíme v 9 hodin, do Planetária půjdeme pěšky. Dejte prosím s sebou svému dítěti batůžek s pitím (uzavíratelná lahev) a MINIdobrotu (pokud možno bez čokolády). Obědvat budeme už opět v MŠ.
Děkuji.
zveřejněnil: 25.04.2019 Hlavatá Jana Mgr.

Zveme vás na Jarní besídku

Milí rodiče,
srdečně vás zveme na Jarní besídku, která se uskuteční v úterý 21. května v 15:30 ve třídě Fialový klíček. Máte se na co těšit! Děti si pro vás připravily vystoupení a vyrobily vám menší překvapení.
Uvítáme, pokud by někdo z rodičů měl chuť a čas připravit pro naše statečné účinkující něco dobrého na zub:-) My vás pro změnu zveme na vynikající kávu nebo čaj.
Těšíme se na vás!

Katka, Jana a Iva
zveřejněnil: 25.04.2019 Hlavatá Jana Mgr.

Nový termín Lesní stezky

Vážení rodiče,
z důvodu velmi nepříznivé předpovědi počasí se Lesní stezka v sobotu 27.4.2019 ruší. Nový termín byl stanoven na sobotu 25.5.2019. Místo i čas konání zůstávají stejné.
Děkujeme za pochopení a budeme se na vás těšit za měsíc.
zveřejněnil: 23.04.2019 Hlavatá Jana Mgr.

Učíme se v lese

Ve pondělí 6. května pojedeme s dětmi ke Zděné boudě, kde na nás bude čekat lesní pedagožka. Společně s ní se projdeme po lese s dozvíme se spoustu nového o obyvatelích lesa, jejich zvycích a potřebách.

Připravte prosím dětem s sebou batůžek s pláštěnkou, pitím (uzaviratelná lahev) a minidobrotou. Svačit i obědvat budeme v MŠ.Děkujeme.
zveřejněnil: 22.04.2019 Hlavatá Jana Mgr.

Plánované aktivity na další pololetí

Milí rodiče,
v následujících měsících nás čekají tyto zajímavé aktivity a činnosti:
25.4. - Zdravé zoubky (seminář s instruktáží),
26.4. - návštěva Hvězdárny a planetária Hradec Králové,
27.4. - Lesní stezka pro děti i rodiče,
květen - MINImaraton (sportovní událost naší třídy:-)
6.5. - procházka hradeckými lesy s lesním pedagogem.

Seznam budeme průběžně aktualizovat.
zveřejněnil: 20.04.2019 Hlavatá Jana Mgr.

Omluva za nedostupnost fotogalerie třídy

Vážení rodiče,
omlouváme se za dočasnou nedostupnost fotogalerie třídy v aplikaci Našemš.cz, která je způsobena chybou v systému. Ve spolupráci s provozovatelem aplikace intenzivně pracujeme na odstranění závady, abychom pro vás mohli fotogalerii opět co nejdříve zpřístupnit.
Děkujeme za pochopení a prosíme vás o trpělivost.
zveřejněnil: 19.04.2019 Hlavatá Jana Mgr.

Návštěva Planetária a hvězdárny

Vážení rodiče,
v pátek 26. dubna se vypravíme s dětmi do královéhradeckého Planetária a hvězdárny. Vzdělávací program bude trvat 60 min a cena za jedno dítě je 60 Kč.

Prosím, vstupné uhraďte v hotovosti u učitelek ve třídě nejpozději do 22. dubna. Děkujeme za pochopení.
zveřejněnil: 04.04.2019 Hlavatá Jana Mgr.

Informace z MŠ na Nasems.cz

Milí rodiče,
kontrolujte si prosím pravidelně zprávy ve vaší e-mailové schránce na Nasems.cz, kam vám posílám a budu posílat s předstihem informace o chystaných akcích. Na vaše přání vám budu i nadále náhlé změny v programu zasílat ve formě SMS na telefonní čísla z aplikace Nasems.cz.

Děkuji za spolupráci.
zveřejněnil: 04.04.2019 Hlavatá Jana Mgr.