menu zeleny modry zluty fialovy oranzovy cerveny

třída fialový klíček

aktuality

Plánované aktivity na další pololetí

Milí rodiče,
v následujících měsících nás čekají tyto zajímavé aktivity a činnosti:
11.3. - návštěva hasičského sboru,
19.3. - jarní focení, bližší informace a objednávkový formulář najdete na nástěnce v šatně,
4.4. - návštěva Divadla Drak, představení Medová královna,
11.4. - procházka hradeckými lesy s lesním pedagogem.

Dále plánujeme celodopolední výpravy do přírody, návštěvu městské knihovny, návštěvu planetária. Podrobnosti vám včas sdělíme.
Seznam budeme průběžně aktualizovat.
zveřejněnil: 17.02.2019 Hlavatá Jana Mgr.


Poděkování rodičům

Děkujeme panu Valentovi za tenisové míčky, které věnoval naší školce. Ve třídách je použijeme jako cvičební pomůcky.
Děkujeme paní Mohylové za zajímavé tipy na aktivity pro naši třídu. Pokusíme se je zařadit do vzdělávacího plánu.
Děkujeme Luxovým a Brožovým za zdobicí materiál na karneval, který jsme použily na slavnostní výzdobu sokolovny.
zveřejněnil: 16.02.2019 Hlavatá Jana Mgr.


Třetí učitelka na vycházky

Milí rodiče,
ráda bych vám představila naši novou kolegyni, paní učitelku Hanu Lejskovou, která nás bude pravidelně ve čtvrtek a v pátek doprovázet na vycházky, případně nám vypomůže při některých dílčích dopoledních činnostech. Paní Lejsková pracuje v naší MŠ od 1. února jako tzv. překrývací učitelka.
zveřejněnil: 15.02.2019 Hlavatá Jana Mgr.


Ohlédnutí za karnevalem

Milí rodiče, prarodiče, sourozenci a přátelé naší MŠ,
jsme potěšení vaší hojnou účastí na letošním karnevale. Děkujeme vám dodatečně také za výrobu krásných a nápaditých masek.
Doufám, že jste si tancování a doprovodných her náležitě užili a že budete na letošní karneval se sportovní tematikou vzpomínat ještě dlouho.
Příští rok na viděnou:-)
zveřejněnil: 13.02.2019 Hlavatá Jana Mgr.


Třídní schůzka

„Třídní schůzku – přátelské posezení“, pro Vás uspořádáme v úterý 19. 2. 2019 Začátek plánujeme na 16.00 hod, prosíme, abyste si pro své děti v této době zajistili hlídaní. Program: 1. Informace zástupce Spolku rodičů, činnost, financování. 2. Informace ředitelky , třídních učitelek 3. Prostor pro individuální pohovory rodičů s učitelkami. Těšíme se na Vaši hojnou účast. učitelky Fialového klíčku
zveřejněnil: 07.02.2019 Nováková Kateřina Bc.


Poděkování rodičům

Děkujeme Majorošovým, Mohylovým a Sládkovým za zdobicí materiál na letošní dětský karneval. Vaší pomoci si velmi vážíme.

Děkujeme také všem rodičům, kteří nám věnovali ovoce a tvaroh na výrobu ovocných salátů a sladkého tvarohového dezertu. Děti si počínaly jako rození kuchaři. Vlastnoručně připravenými pochoutkami si zpestřily školkové svačiny.
zveřejněnil: 07.02.2019 Hlavatá Jana Mgr.


Co se učíme

Vážení rodiče, milé děti, do záložky píseň třídy v naší třídě Fialový klíček jsme vám nahráli naše písničky a říkadla, která se v současné době učíme, můžete si s námi zpívat a říkat si je i doma.
zveřejněnil: 26.11.2018 Nováková Kateřina Bc.


Změny v platbě a odhlašování stravy

NEPŘEHLÉDNĚTE - ČTĚTE - DŮLEŽITÉ ! Vážení rodiče, od září 2018 začneme používat nový způsob elektronické odhlášky stravy dětí. Bude pro Vás komfortnější, navíc se informace budou automaticky přenášet do programu školního stravování, což nám velmi usnadní práci. Již nyní budete moci po prvním přihlášení (přihlašovací údaje obdržíte od učitelek na třídě) začít odhlašovat stravu, nahlížet na stravovací účet svého dítěte, kde uvidíte své zůstatky. Až do 7.9. 2018 půjde odhlašovat strava ještě zároveň „starým způsobem“, po tomto datu již bude starý způsob nefunkční. Doporučuji seznámit se s podrobným Návodem web odhlaska.cz., který je přiložen a také vyvěšen na internetových stránkách školy v záložce školní aktuality. JEŠTĚ JEDNA VELMI DŮLEŽITÁ INFORMACE SOUVISEJÍCÍ SE STRAVOVÁNÍM PRO NOVÝ ŠKOLNÍ ROK. Z důvodu neustálého růstu cen potravin upravujeme od 1.9. 2018 cenu denní stravy o 1 Kč na 34.- Kč a 38.- Kč pro děti s odkladem ŠD A dále: na základě kontroly auditu města jsme od 1.9. 2018 povinni účtovat od druhého dne nepřítomnosti dítěte bez odhlášení stravy rodiči, celou sazbu za stravování (bez dotace státu). U dětí do 6 let činí sazba 69.- Kč za den, u dětí do 7 let 73.- Kč, u dětí do 6 let bez odpolední svačiny 56.- Kč, u dětí do 7 let bez odpolední svačiny 59.- Kč. Tato zvýšená sazba Vám bude odečtena ze stravovacího účtu dítěte. Takto uhrazený oběd si máte možnost vyzvednout ve třídě, kam Vaše dítě dochází, v 11.45 hod. Pokud si stravu nevyzvednete v avizovaném čase a předem se nedohodnete na jiném způsobu, bude jídlo vydáno dětem ve třídě jako přídavek. Uhrazenou odpolední svačinu Vám bude školní jídelna kompenzovat balenou tyčinkou, případně jinou vhodnou balenou potravinou. Bc. Kateřina Nováková, ředitelka školy Dne 31.8. 2018
zveřejněnil: 31.08.2018 Nováková Kateřina Bc.