třída modrý klíček

Karneval

Vážení rodiče, chystáme pro Vás a Vaše děti KVĚTINOVÝ KARNEVAL, který se bude konat ve středu – 19. února v Sokolovně na Novém HK od 17. hodin. Těšíme se, jaké zajímavé květinové kostýmy dětem připravíte. Rovněž oceníme, když své děti podpoříte a přijdete v masce také. Zároveň se na Vás obracíme s prosbou o poskytnutí zdobícího materiálu na výzdobu sálu, který můžete nosit do třídy již nyní. Jedná se o girlandy, nafukovací balónky, lampióny, provázky na zavazování balónků, špendlíky, připínáčky, izolepy, čtvrtky, svorky, krepový papír aj. dle Vašich možností. Můžete přinést i zhotovené dekorace s květinovou tématikou, které rovněž využijeme na výzdobu sálu. Uvítáme rodiče, kteří budou ochotni nám pomoci s přípravou a výzdobou sálu od 14.30 hodin. Nahlaste se u učitelek ve třídě, kdo by nám mohl pomoci. Předem děkujeme za Váš čas a spolupráci. Vstupenky jsou v prodeji u učitelek ve třídě. Vstupné – 80,- Děti z naší školky – zdarma. Starší sourozenec potřebuje také vstupenku. Děti z naší MŠ obdrží při vstupu do sálu dárek – HAVAJSKÝ VĚNEČEK NA KRK. K tanci a poslechu bude hrát oblíbená skupina Nota Bene. Pro děti a rodiče budou připraveny soutěžní a taneční radovánky. Sál je propojen s restaurací, kde se můžete občerstvit. Prosíme rodiče, aby své děti do masek ustrojili z větší části doma, jelikož šatna je stísněná. TĚŠÍME SE NA VÁS !!!!!
zveřejněnil: 04.02.2020 Javůrková Zdeňka

Schůzka rodičů

Zveme Vás na schůzku rodičů, která se koná v úterý 11.2. 2020 v 16 hodin v modrém klíčku.Podrobné info na nástěnce v šatně.
zveřejněnil: 04.02.2020 Javůrková Zdeňka