třída modrý klíček

Výstava Na plotě

Vážení rodiče, v pátek 14.6. 2019 pro Vás uspořádáme naši tradiční Výstavu na plotě, přijďte se podívat na celoroční výtvory svých dětí v době od 10 do 16.15 hod. Budeme velmi potěšeni, když naše snažení podpoříte svoji účastí.Velmi uvítáme, pokud nám pomůžete s instalací výstavy. Děkujeme
zveřejněnil: 11.06.2019 Javůrková Zdeňka

STUDIO ČT

VE STŘEDU 5.6. POJEDEME S DĚTMI DO STUDIA ČT V ALDISU. VYRAZÍME PO SVAČINĚ, NA OBĚD BUDEME ZPĚT. DO MALÉHO BATŮŽKU DEJTE DĚTEM LAHVIČKU S PITÍM.
zveřejněnil: 03.06.2019 Javůrková Zdeňka

Hudební představení

V pondělí 10.6. děti shlédnou hudební představení Lídy Heligerové " Lidová písnička, na louce kytička". Vstupné zaplatíme z fondu
zveřejněnil: 03.06.2019 Javůrková Zdeňka

Výlet za zvířátky

V pátek 17.5. jedeme s dětmi do zooparku Stěžery. Z MŠ budeme odcházet v 7.45 (loučení u autobusu nedoporučujeme), na oběd budeme zpátky. Do batůžku dejte pláštěnku, malou sladkost a pití v lahvičce se savičkou (prosíme ne s brčkem), na sebe pohodlné oblečení - nejlépe kalhoty do gumy. Pokud dítě potřebuje kynedril a bude v MŠ dříve, odevzdejte ho podepsaný paní učitelce. Děkujeme
zveřejněnil: 17.05.2019 Javůrková Zdeňka

Besídka

Zveme Vás srdečně na besídku ke Dni matek, která se koná ve středu 15.5. od 15.30 hodin v modrém klíčku. Těší se děti a paní učitelky Zdena a Jára
zveřejněnil: 15.05.2019 Javůrková Zdeňka

Lesní stezka

Vážení rodiče, LESNI' STEZKA se překládá ze soboty 27.4. na sobotu 25.5. pro nepřízeň počasí.
zveřejněnil: 25.04.2019 Fikerová Jaroslava

Divadlo

Ve čtvrtek 21.3. bude v MŠ divadlo ,,Ošklivé kačátko".Vstupné bude uhrazeno z fondu.
zveřejněnil: 19.03.2019 Fikerová Jaroslava

Fotografování

Fotografování v MŠ proběhne v úterý 19.3.dopoledne,se sourozenci od 12.30 do 13.30.
zveřejněnil: 05.03.2019 Fikerová Jaroslava

Čertík Bertík

V pondělí 3.12.nás přijde navštívit Mikuláš,Čert a Anděl.Rodiče prosíme,abyste dětem na tento den připravili jednoduché masky.Nedávejte dětem vidle a masky přes obličej,děkujeme.
zveřejněnil: 29.11.2018 Fikerová Jaroslava

Vánoční besídka

Vážení rodiče,srdečně Vás zveme na vánoční besídku,která se uskuteční 12.12.v 15.30hod v modrém klíčku.Kdo by chtěl může přinést vzorek cukroví na posezení ke kávě po besídce.
zveřejněnil: 29.11.2018 Fikerová Jaroslava

Vánoční dílna

Vážení rodiče,srdečně Vás zveme na vánoční dílnu,kde si můžete společně s dětmi ozdobit adventní věnec.Věnce a všechny potřebné věci budete mít k dispozici SVÍČKY,BODCE,PŘÍZDOBY,můžete si přinést i vlastní.Po dokončení zaplatíte věnce a doplňky,které použijete.Dílna se bude konat ve čtvrtek 29.11.od 14.45do17.00hod v ZK. Vzhledem k tomu,že potřebujeme zajistit příslušné množství věnců předem,prosíme o závazné přihlášení podpisem na přiložený seznam.Na příjemné odpoledne se těší děti a paní učitelky.
zveřejněnil: 12.11.2018 Fikerová Jaroslava

odhlašování stravy

Změny v platbě a odhlašování stravy NEPŘEHLÉDNĚTE - ČTĚTE - DŮLEŽITÉ ! Vážení rodiče, od září 2018 začneme používat nový způsob elektronické odhlášky stravy dětí. Bude pro Vás komfortnější, navíc se informace budou automaticky přenášet do programu školního stravování, což nám velmi usnadní práci. Již nyní budete moci po prvním přihlášení (přihlašovací údaje obdržíte od učitelek na třídě) začít odhlašovat stravu, nahlížet na stravovací účet svého dítěte, kde uvidíte své zůstatky. Až do 7.9. 2018 půjde odhlašovat strava ještě zároveň „starým způsobem“, po tomto datu již bude starý způsob nefunkční. Doporučuji seznámit se s podrobným Návodem web odhlaska.cz., který je přiložen a také vyvěšen na internetových stránkách školy v záložce školní aktuality. JEŠTĚ JEDNA VELMI DŮLEŽITÁ INFORMACE SOUVISEJÍCÍ SE STRAVOVÁNÍM PRO NOVÝ ŠKOLNÍ ROK. Z důvodu neustálého růstu cen potravin upravujeme od 1.9. 2018 cenu denní stravy o 1 Kč na 34.- Kč a 38.- Kč pro děti s odkladem ŠD A dále: na základě kontroly auditu města jsme od 1.9. 2018 povinni účtovat od druhého dne nepřítomnosti dítěte bez odhlášení stravy rodiči, celou sazbu za stravování (bez dotace státu). U dětí do 6 let činí sazba 69.- Kč za den, u dětí do 7 let 73.- Kč, u dětí do 6 let bez odpolední svačiny 56.- Kč, u dětí do 7 let bez odpolední svačiny 59.- Kč. Tato zvýšená sazba Vám bude odečtena ze stravovacího účtu dítěte. Takto uhrazený oběd si máte možnost vyzvednout ve třídě, kam Vaše dítě dochází, v 11.45 hod. Pokud si stravu nevyzvednete v avizovaném čase a předem se nedohodnete na jiném způsobu, bude jídlo vydáno dětem ve třídě jako přídavek. Uhrazenou odpolední svačinu Vám bude školní jídelna kompenzovat balenou tyčinkou, případně jinou vhodnou balenou potravinou. Bc. Kateřina Nováková, ředitelka školy Dne 31.8. 2018 zveřejněnil: 31.08.2018 Nováková Kateřina Bc.
zveřejněnil: 03.09.2018 Javůrková Zdeňka

odhlašování stravy