třída modrý klíček

třídní schůzka

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na „Třídní schůzku – přátelské posezení“, které pro Vás uspořádáme ve čtvrtek 21. 2. 2019 Začátek plánujeme na 16.00 hod, prosíme, abyste si pro své děti v této době zajistili hlídaní. Program: 1. Informace zástupce Spolku rodičů, činnost, financování. 2. Informace ředitelky , třídních učitelek 3. Prostor pro individuální pohovory rodičů s učitelkami. Těšíme se na Vaši hojnou účast. Vaše třídní učitelky Zdena a Jára.
zveřejněnil: 08.02.2019 Kašparová Martina

Karneval

Vážení rodiče, chystáme pro Vás a Vaše děti SPORTOVNÍ KARNEVAL, který se bude konat ve středu - 13. února v Sokolovně na Novém HK od 17. hodin. Těšíme se, jaké zajímavé sportovní kostýmy dětem připravíte. Rovněž oceníme, když své děti podpoříte a přijdete v masce také. Zároveň se na Vás obracíme s prosbou o poskytnutí zdobícího materiálu na výzdobu sálu, který můžete nosit do třídy již nyní. Jedná se o girlandy, nafukovací balónky, lampióny, konfety, provázky na zavazování balónků, špendlíky, připínáčky, izolepy, čtvrtky, svorky, krepák aj. dle Vašich možností. Navíc Vás prosíme o zhotovené nebo propagační materiály se sportovní tématikou. Využijeme je na výzdobu sálu. Předejte učitelkám ve třídě nejdéle do 8.2. Uvítáme rodiče, kteří budou ochotni nám pomoci s přípravou a výzdobou sálu (13. 2. od 14-17 hod). Domluvte se u učitelek ve třídě, kdo by nám mohl něčím přispět a pomoci. Vstupenky v předprodeji od pondělí 4. 2. ve vaší třídě u učitelek. Vstupné – 70,-, děti z naší školky – zdarma. Starší sourozenec potřebuje také vstupenku. K tanci a poslechu bude hrát oblíbená skupina Nota Bene. Pro děti a rodiče budou připraveny soutěžní a taneční radovánky. Sál je propojen s restaurací, kde se můžete občerstvit. Prosíme rodiče, aby své děti do masek ustrojili z větší části doma, jelikož šatna je stísněná. Při vstupu na karneval děti z naší školky obdrží dárek. Těšíme se na Vás.
zveřejněnil: 21.01.2019 Javůrková Zdeňka

Čertík Bertík

V pondělí 3.12.nás přijde navštívit Mikuláš,Čert a Anděl.Rodiče prosíme,abyste dětem na tento den připravili jednoduché masky.Nedávejte dětem vidle a masky přes obličej,děkujeme.
zveřejněnil: 29.11.2018 Fikerová Jaroslava

Vánoční besídka

Vážení rodiče,srdečně Vás zveme na vánoční besídku,která se uskuteční 12.12.v 15.30hod v modrém klíčku.Kdo by chtěl může přinést vzorek cukroví na posezení ke kávě po besídce.
zveřejněnil: 29.11.2018 Fikerová Jaroslava

Vánoční dílna

Vážení rodiče,srdečně Vás zveme na vánoční dílnu,kde si můžete společně s dětmi ozdobit adventní věnec.Věnce a všechny potřebné věci budete mít k dispozici SVÍČKY,BODCE,PŘÍZDOBY,můžete si přinést i vlastní.Po dokončení zaplatíte věnce a doplňky,které použijete.Dílna se bude konat ve čtvrtek 29.11.od 14.45do17.00hod v ZK. Vzhledem k tomu,že potřebujeme zajistit příslušné množství věnců předem,prosíme o závazné přihlášení podpisem na přiložený seznam.Na příjemné odpoledne se těší děti a paní učitelky.
zveřejněnil: 12.11.2018 Fikerová Jaroslava

odhlašování stravy

Změny v platbě a odhlašování stravy NEPŘEHLÉDNĚTE - ČTĚTE - DŮLEŽITÉ ! Vážení rodiče, od září 2018 začneme používat nový způsob elektronické odhlášky stravy dětí. Bude pro Vás komfortnější, navíc se informace budou automaticky přenášet do programu školního stravování, což nám velmi usnadní práci. Již nyní budete moci po prvním přihlášení (přihlašovací údaje obdržíte od učitelek na třídě) začít odhlašovat stravu, nahlížet na stravovací účet svého dítěte, kde uvidíte své zůstatky. Až do 7.9. 2018 půjde odhlašovat strava ještě zároveň „starým způsobem“, po tomto datu již bude starý způsob nefunkční. Doporučuji seznámit se s podrobným Návodem web odhlaska.cz., který je přiložen a také vyvěšen na internetových stránkách školy v záložce školní aktuality. JEŠTĚ JEDNA VELMI DŮLEŽITÁ INFORMACE SOUVISEJÍCÍ SE STRAVOVÁNÍM PRO NOVÝ ŠKOLNÍ ROK. Z důvodu neustálého růstu cen potravin upravujeme od 1.9. 2018 cenu denní stravy o 1 Kč na 34.- Kč a 38.- Kč pro děti s odkladem ŠD A dále: na základě kontroly auditu města jsme od 1.9. 2018 povinni účtovat od druhého dne nepřítomnosti dítěte bez odhlášení stravy rodiči, celou sazbu za stravování (bez dotace státu). U dětí do 6 let činí sazba 69.- Kč za den, u dětí do 7 let 73.- Kč, u dětí do 6 let bez odpolední svačiny 56.- Kč, u dětí do 7 let bez odpolední svačiny 59.- Kč. Tato zvýšená sazba Vám bude odečtena ze stravovacího účtu dítěte. Takto uhrazený oběd si máte možnost vyzvednout ve třídě, kam Vaše dítě dochází, v 11.45 hod. Pokud si stravu nevyzvednete v avizovaném čase a předem se nedohodnete na jiném způsobu, bude jídlo vydáno dětem ve třídě jako přídavek. Uhrazenou odpolední svačinu Vám bude školní jídelna kompenzovat balenou tyčinkou, případně jinou vhodnou balenou potravinou. Bc. Kateřina Nováková, ředitelka školy Dne 31.8. 2018 zveřejněnil: 31.08.2018 Nováková Kateřina Bc.
zveřejněnil: 03.09.2018 Javůrková Zdeňka