třída oranžový klíček

Omezený provoz o jarních prázdninách

Vážení rodiče, vzhledem k omezenému provozu v době jarních prázdnin tj. 2. - 6. března budou s dětmi v oranžovém klíčku i děti ze žlutého klíčku. Proto vás prosíme, abyste dětem, které v této době nebudou do MŠ docházet odnesli věci ze šatny a uvolnili tak místo dětem ze Žlutého klíčku. Ve třídě ŽK budou děti z pavilonu A. Děkujeme
zveřejněnil: 27.02.2020 Jeníkovská Hana

Termín dalšího plavání

Upozornění pro rodiče. Další hodina plavání bude ve čtvrtek 12. března !! 27.2. je sanitární den a 5.3. jsou jarní prázdniny.
zveřejněnil: 20.02.2020 Martinková Alena

Exkurze u hasičů

V pátek 20.března pojedeme s dětmi autobusem na exkurzi k hasičům. Odjezd v 9.hodin, návrat na oběd. Přiveďte děti do 8.15, aby se stihly nasvačit.S sebou jim dejte batoh na záda s pitím a malým pamlskem. U dětí, které půjdou po obědě domů, počítejte s možným zpožděním. Děkujeme za spolupráci.
zveřejněnil: 20.02.2020 Martinková Alena

Logopedická cvičení pro všechny

Vážení rodiče, chceme se s dětmi ještě více zaměřit na procvičování hlásek se správnou výslovností a posilování paměti. Každý pátek obdrží jedno z dětí domů kartičku s hláskou.V pondělí si přinese do třídy básničku na procvičování právě této dané hlásky.Určitě si poradíte a najdete nějakou v knize, časopisu nebo na internetu.Děkujeme za Vaši spolupráci, kdy děti tuto zábavnou formu určitě uvítají.
zveřejněnil: 12.02.2020 Martinková Alena

Škola v přírodě

Vážení rodiče, letos naši předškolní třídu čeká Škola v přírodě, která se uskuteční ve dnech 25. až 29. 5. 2020. Prosím, při rozhodování zvažte, zda je vaše dítě na samostatný pobyt mimo domov sociálně dostatečně zralé a zda mu v tom nebrání například závažné zdravotní omezení. Své rozhodnutí zapiště do formuláře na nástěnce v šatně. V letošním roce opět vyrazíme do Deštného v Orlických horách do chaty Jedlová. Cena za pobyt nepřevýší částku 2400 Kč.
zveřejněnil: 09.02.2020 Martinková Alena

Třídní schůzka - přátelské posezení

Vážení rodiče, zveme Vás na třídní schůzku, která se bude konat v naší třídě od 16 hodin. Program : 1.Informace zástupce spolku 2.Informace ředitelky, třídních učitelek 3.Prostor pro individuální pohovory. Těšíme se na Vaši účast.
zveřejněnil: 04.02.2020 Martinková Alena

KVĚTINOVÝ KARNEVAL

Vážení rodiče, chystáme pro Vás a Vaše děti KVĚTINOVÝ KARNEVAL, který se bude konat ve středu – 19. února v Sokolovně na Novém HK od 17. hodin. Těšíme se, jaké zajímavé květinové kostýmy dětem připravíte. Rovněž oceníme, když své děti podpoříte a přijdete v masce také. Zároveň se na Vás obracíme s prosbou o poskytnutí zdobícího materiálu na výzdobu sálu, který můžete nosit do třídy již nyní. Jedná se o girlandy, nafukovací balónky, lampióny, provázky na zavazování balónků, špendlíky, připínáčky, izolepy, čtvrtky, svorky, krepový papír aj. dle Vašich možností. Můžete přinést i zhotovené dekorace s květinovou tématikou, které rovněž využijeme na výzdobu sálu. Uvítáme rodiče, kteří budou ochotni nám pomoci s přípravou a výzdobou sálu od 14.30 hodin. Nahlaste se u učitelek ve třídě, kdo by nám mohl pomoci. Předem děkujeme za Váš čas a spolupráci. Vstupenky jsou v prodeji u učitelek ve třídě. Vstupné – 80,- Děti z naší školky – zdarma. Starší sourozenec potřebuje také vstupenku. Děti z naší MŠ obdrží při vstupu do sálu dárek – HAVAJSKÝ VĚNEČEK NA KRK. K tanci a poslechu bude hrát oblíbená skupina Nota Bene. Pro děti a rodiče budou připraveny soutěžní a taneční radovánky. Sál je propojen s restaurací, kde se můžete občerstvit. Prosíme rodiče, aby své děti do masek ustrojili z větší části doma, jelikož šatna je stísněná. TĚŠÍME SE NA VÁS !!!!!
zveřejněnil: 29.01.2020 Martinková Alena