třída oranžový klíček

přesun focení

VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ SE PŘESOUVÁ NA 20.10.2020 • NEJVHODNĚJŠÍ OBLEČENÍ JE PODLE PANÍ FOTOGRAFKY BÍLÉ A ČERVENÉ • KDO SI ZAPSAL FOCENÍ SE SOUROZENCEM A NENÍ Z MŠ – DOSTAVÍ SE V ČASE 7.30 – 8.30H
zveřejněnil: 22.10.2020 Kašparová Martina

Karanténa

Vážení rodiče, dělejme vše pro to, aby provoz naší mateřské školy vydržel v této složité situaci co nejdéle!!! Pokud má někdo ve Vaší rodině, nebo blízkém okolí podezření na onemocnění covid 19, nechte si, prosím, preventivně do vyjasnění situace své dítě, pokud máte možnost, doma. Pokud se nemoc prokáže, neprodleně mateřskou školu informujte, děkujeme za součinnost.
zveřejněnil: 20.10.2020 Petrovická Kateřina

Suplující učitelka od 19.10.

Vážení rodiče,
v týdnu od 19.10. do 23.10. bude v naší třídě na odpolední směnu suplující učitelka Lucie Podrábská. Děkujeme za pochopení.
zveřejněnil: 16.10.2020 Hlavatá Jana Mgr.

Nabídka vánočního focení

Vážení rodiče, v šatnách máme nabídku na 2.vánoční focení. Pokud budete mít zájem, zapište se do seznamu na nástěnce. Kdo je momentálně doma, přijďte nahlédnout v odpoledních hodinách (14.30-16.30h), abyste se mohli rozhodnout. Focení bude probíhat 3.11., při větším zájmu i 4.11.v dopoledních hodinách.

Aktualizovaná fotogalerie třídy

Právě jsme aktualizovaly fotogalerii naší třídy, kterou si můžete prohlédnout v aplikaci nasems.cz. Čekají na vás mimo jiné fotky z pečení chleba či z našeho dnešního minikina.
zveřejněnil: 15.10.2020 Hlavatá Jana Mgr.

Zákaz vstupu do budovy MŠ osobám v karanténě

Osoby v karanténě nesmějí vstupovat do budovy MŠ.

Děkujeme, že respektujete všechna hygienická a bezpečnostní doporučení.
zveřejněnil: 15.10.2020 Hlavatá Jana Mgr.

Vyzvedávání po obědě: Rodiče nevstupují do budovy

Vážení rodiče, při vyzvedávání svého dítěte po obědě, zazvoňte prosím venku u vchodových dveří a vyčkejte na příchod paní učitelky/paní asistentky, která vám vaše dítě přivede.

Prosíme, nevstupujte do budovy.

Děkujeme.
zveřejněnil: 13.10.2020 Hlavatá Jana Mgr.

Zjišťujeme docházku o podzimních prázdninách

Vážení rodiče,
prosíme o vyplnění dotazníku týkajícího se docházky vašeho dítěte do MŠ v období státem nařízených školních podzimních prázdnin.

Zároveň vás žádáme, pokud budete v této době doma s mladším či starším sourozencem, abyste důkladně zvážili docházku svého dítěte do MŠ.

Docházku doplňte v šatně na nástěncenejpozději do 21.10.2020.

Děkujeme vám za vstřícnost.
zveřejněnil: 13.10.2020 Hlavatá Jana Mgr.

Kroužky FOTBAL a SPORTOVNÍ HRÁTKY dočasně zrušeny

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci jsou dočasně zrušeny kroužky FOTBAL a SPORTOVNÍ HRÁTKY.

Děkujeme za pochopení.
zveřejněnil: 12.10.2020 Hlavatá Jana Mgr.

Kroužek ŠIKULKY pokračuje beze změn

Výtvarný kroužek ŠIKULKY pokračuje beze změn. Kroužek probíhá každý lichý čtvrtek od 15:30 do 16:30. Kroužek je určen pouze pro přihlášené děti.

zveřejněnil: 12.10.2020 Hlavatá Jana Mgr.