třída žlutý klíček

přesun focení

VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ SE PŘESOUVÁ NA 20.11.2020 • NEJVHODNĚJŠÍ OBLEČENÍ JE PODLE PANÍ FOTOGRAFKY BÍLÉ A ČERVENÉ • KDO SI ZAPSAL FOCENÍ SE SOUROZENCEM A NENÍ Z MŠ – DOSTAVÍ SE V ČASE 7.30 – 8.30H
zveřejněnil: 22.10.2020 Kašparová Martina

Situace kolem Covidu

Vážení rodiče, dělejme vše pro to, aby provoz naší mateřské školy vydržel v této složité situaci co nejdéle!!! Pokud má někdo ve Vaší rodině, nebo blízkém okolí podezření na onemocnění Covid 19, nechte si, prosím, preventivně do vyjasnění situace své dítě, pokud máte možnost, doma. Pokud se nemoc prokáže, neprodleně mateřskou školu informujte, děkujeme za součinnost.
zveřejněnil: 20.10.2020 Martinková Alena

Zákaz vstupu do budovy osobám v karanténě

Osoby v karanténě nesmějí vstupovat do budovy MŠ. Do třídy nevstupujte, předejte děti učitelce ve dveřích šatny nebo v umývárně. Děkujeme, že respektujete všechna hygienická a bezpečnostní doporučení.
zveřejněnil: 20.10.2020 Martinková Alena

Nabídka vánočního focení

Vážení rodiče, v šatnách máme nabídku na 2.vánoční focení. Pokud budete mít zájem, zapište se do seznamu na nástěnce. Kdo je momentálně doma, přijďte nahlédnout v odpoledních hodinách (14.30-16.30h), abyste se mohli rozhodnout. Focení bude probíhat 3.11., při větším zájmu i 4.11.v dopoledních hodinách.
zveřejněnil: 15.10.2020 Hlavatá Jana Mgr.

Fotografování

Rodiče 1.10. a 2.10. se budou děti v MŠ fotografovat. Přihlásit se můžete na seznamu v šatně.Fotit se budou pouze přihlášené děti.
zveřejněnil: 21.09.2020 Martinková Alena