třída žlutý klíček

Omezený provoz o jarních prázdninách

Vážení rodiče, v týdnu od 2. do 3.března budou děti ze ŽK spojené s dětmi v oranžovém klíčku. V naší třídě budou děti z pavilonu A. Proto vás prosíme, abyste dětem, které v tomto týdnu nebudou v MŠ odnesli věci ze šatny a uvolnili tak místo dětem z pavilonu A. Dětem, které chodit budou, dejte oblečení v pondělí do oranžového klíčku. Děkujeme
zveřejněnil: 27.02.2020 Jeníkovská Hana

Třídní schůzka

Vážení rodiče, srdečně vás zveme na Třídní schůzku, která se koná ve čtvrtek 13. února od 16:00 v naší třídě. Program : 1.Informace zástupce spolku 2.Informace ředitelky, třídních učitelek 3.Prostor pro individuální pohovory. Během schůzky bude krátká prezentace výuky angličtiny pro předškoláky na příští rok. Těšíme se na Vaši účast.
zveřejněnil: 04.02.2020 Jeníkovská Hana

Karneval

Květinový KARNEVAL Vážení rodiče, chystáme pro Vás a Vaše děti KVĚTINOVÝ KARNEVAL, který se bude konat ve středu – 19. února v Sokolovně na Novém HK od 17. hodin. Těšíme se, jaké zajímavé květinové kostýmy dětem připravíte. Rovněž oceníme, když své děti podpoříte a přijdete v masce také. Zároveň se na Vás obracíme s prosbou o poskytnutí zdobícího materiálu na výzdobu sálu, který můžete nosit do třídy již nyní. Jedná se o girlandy, nafukovací balónky, lampióny, provázky na zavazování balónků, špendlíky, připínáčky, izolepy, čtvrtky, svorky, krepový papír aj. dle Vašich možností. Můžete přinést i zhotovené dekorace s květinovou tématikou, které rovněž využijeme na výzdobu sálu. Uvítáme rodiče, kteří budou ochotni nám pomoci s přípravou a výzdobou sálu od 14.30 hodin. Nahlaste se u učitelek ve třídě, kdo by nám mohl pomoci. Předem děkujeme za Váš čas a spolupráci. Vstupenky jsou v prodeji u učitelek ve třídě. Vstupné – 80,- Děti z naší školky – zdarma. Starší sourozenec potřebuje také vstupenku. Děti z naší MŠ obdrží při vstupu do sálu dárek – HAVAJSKÝ VĚNEČEK NA KRK. K tanci a poslechu bude hrát oblíbená skupina Nota Bene. Pro děti a rodiče budou připraveny soutěžní a taneční radovánky. Sál je propojen s restaurací, kde se můžete občerstvit. Prosíme rodiče, aby své děti do masek ustrojili z větší části doma, jelikož šatna je stísněná. TĚŠÍME SE NA VÁS !!!!!
zveřejněnil: 03.02.2020 Jeníkovská Hana