Mateřská škola Klíček, Hradec Králové

Zápis pro školní rok 2019/20

Vážení rodiče, pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy využijte Elektronický předzápis. Na webu: www.elektronickypredzapis.cz stačí vyhledat naši mateřskou školu a předzapsat se do ní: https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/hk-klicek Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout (tisk vyplněné žádosti, návštěva lékaře) a v dny řádného zápisu (10.a 11. května) přijďte s vytisknutou žádostí, vyjádřením lékaře, rodným listem Vašeho dítěte a Vaším průkazem totožnosti do mateřské školy (v pátek 10.5. od 10.00 hod do 17.00 hod a v sobotu 11. 5. od 9.00 do 12.00 hod). Tím, že žádost vyplníte elektronicky, všechny potřebné údaje budeme mít při řádném zápisu již k dispozici. Celý průběh zápisu bude pak pro Vás komfortnější a mnohem rychlejší.
zveřejněnil: 27.03.2019 Nováková Kateřina Bc.

Další využití aplikace nasems

Vážení rodiče, sledujte v aplikaci „nasems“ (kde omlouváte děti a díváte se na fotografie) obsah malé, bílé obálky. V ní budete průběžně nacházet zprávy, které Vám prostřednictvím této aplikace zašleme. I Vy nám můžete naopak zprávy posílat. Bc. Kateřina Nováková, ředitelka školy
zveřejněnil: 23.01.2019 Nováková Kateřina Bc.