Mateřská škola Klíček, Hradec Králové

Provoz o prázdninách

Vážení rodiče, v době prázdnin 29.7. - 9.8. budou děti rozděleny takto: Pavilon B - vchod od koníka: Žlutý klíček přízemí - děti ze ŽK a OK + děti z MŠ Biřička, Oranžový klíček 1. patro - děti ze třídy Fialový klíček + děti z MŠ Horákova Pavilon C - vchod od výměníku ze dvora: Zelený klíček přízemí - děti ze třídy ZK a MK + děti z MŠ Podzámčí, Modrý klíček 1. patro - děti ze třídy Červený klíček + děti z MŠ Štefánikova a Třebeš. Při nástupu najdete informace na vchodu pavilon A, který bude o prázdninách uzavřen.
zveřejněnil: 28.06.2019 Jeníkovská Hana

Další využití aplikace nasems

Vážení rodiče, sledujte v aplikaci „nasems“ (kde omlouváte děti a díváte se na fotografie) obsah malé, bílé obálky. V ní budete průběžně nacházet zprávy, které Vám prostřednictvím této aplikace zašleme. I Vy nám můžete naopak zprávy posílat. Bc. Kateřina Nováková, ředitelka školy
zveřejněnil: 23.01.2019 Nováková Kateřina Bc.