pohled do třídy červený klíček

třída červený klíček

vítejte v naší třídě

Focení na třídní tablo

20.09.2021

V pondělí 20. 9. se fotíme v MŠ na třídní tablo.

Poslech oblíbených písniček

17.09.2021

V pondělí si děti přinesou do MŠ
na lístečku napsanou oblíbenou skladbu + jméno interpreta. V průběhu týdne budeme při odpoledním odpočinku poslouchat oblíbení písničky dětí.

Sportovní hrátky

03.09.2021

Zájemci z ČK a OK se mohou na nástěnce ve svých šatnách hlásit do kroužku Sportovní hrátky, který se bude konat každé sudé úterý od 10:00 do 11:00 hodin. Jedná se o rozšiřující zájmovou aktivitu. Více informací o náplni kroužku najdete zde. Kapacita míst je omezena.

oranžový klíček červený klíček

obrázek zpráva Hokejbalisté vybojovali zlaté a stříbrné medaile
Hokejbalisté vybojovali zlaté a stříbrné medaile

24.09.2021

V pátek 24. září se chlapci a dívky z Červeného a Oranžového klíčku zúčastnili hokejbalového turnaje. Ten se konal na hokejbalovém hřišti v Hradci Králové. Smíšená družstva se po napínavém boji umístila na prvním a druhém místě. Gratulujeme!

oranžový klíček červený klíček

obrázek zpráva Děti dodatečně oslavily svůj svátek
Děti dodatečně oslavily svůj svátek

24.06.2021

Děti dnes dodatečně oslavily svůj svátek. Během dopoledne si společně s učitelkami prošly jedenáct stanovišť se zábavnými úkoly, při kterých rozvíjely mimo jiné pozornost, spolupráci, hrubou a jemnou motoriku. Nejvíce se však těšily, až se svezou na nafukovací skluzavce. A aby si zkrátily čekání, odpočívaly ve stínu, vychutnávaly si vychlazený meloun a prohlížely si dárky.

obrázek zpráva Předškoláci se slavnostně rozloučili se školkou
Předškoláci se slavnostně rozloučili se školkou

23.06.2021

Ve středu 23. 6. se předškoláci slavnostně rozloučili se školkou. Během pasování dostali od svých třídních učitelek tričko s nápisem "Hola, hola, škola volá" a dárkovou tašku s drobným překvapením.
Po pasování se děti osvěžily vychlazeným nanukem. Poté se společně s rodiči usadili na deky a pochutnali si na doma připraveném občerstvení. Nechyběla ani mini diskotéka, při které se tančilo na oblíbené písničky budoucích školáků a školaček.

fialový klíček oranžový klíček červený klíček

říjen 2021

5. lekce plavání, plavecký bazén ZŠ Štefánikova

listopad 2021