Mateřská škola Klíček, Hradec Králové, Urxova 342
pohled do třídy červený klíček

třída červený klíček

vítejte v naší třídě

aktuality

obrázek zpráva Vánoční fotografování 1 - paní Leuchterová
Vánoční fotografování 1 - paní Leuchterová

29.09.2022

Vážení rodiče, vánoční fotografování paní Leuchterové proběhne v úterý 18.10. od 8:00 hod v hale pavilonu C, vchod ze dvora. Focení dětí se sourozencem mimo MŠ s rodiči proběhne od 12:00 do 13:00 hod. na stejném místě. Tentokrát se nebudou fotit všechny děti, ale pouze ty, které budou přihlášené. Základní balíček obsahuje 6 fotografií - 1x portrét, 1x foto celé postavy + dvě kopie těchto fotografií. Cena balíčku je 320 Kč. Oblečení pro děti bude poskytnuto ateliérem, chlapci si mohou přinést vlastní rifle bez potisku. Více informací, podobu a tabulku, do které můžete dítě zapsat a tím ho přihlásit na focení, naleznete v šatnách tříd.

zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček 713 klíček

obrázek zpráva Vánoční fotografování 2 - paní Sychrová
Vánoční fotografování 2 - paní Sychrová

29.09.2022

Vážení rodiče, druhé vánoční fotografování, tentokrát od paní Sychrové, proběhne v pátek 4.11. od 8:00 hod v hale pavilonu C, vchod ze dvora. Focení dětí se sourozencem mimo MŠ s rodiči proběhne od 12:00 do 13:00 hod. na stejném místě. Tentokrát se nebudou fotit všechny děti, ale pouze ty, které budou přihlášené. V nabídce budou 2 balíčky: Balíček 1 v ceně 320 Kč, Balíček 2 v ceně 420 Kč. Dětem oblíkněte vlastní oblečení. Více informací, podobu fotografií a tabulku, do které můžete dítě zapsat a tím ho přihlásit na focení, naleznete v šatnách tříd.

zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček 713 klíček

obrázek zpráva Zrakový screening
Zrakový screening

29.09.2022

Vážení rodiče, rádi bychom Vás informovali, že v naší MŠ proběhne v pondělí 7.11. od 8:30 hod. preventivní vyšetření zraku pomocí přístroje Plusoptix S09, který dokáže odhalit příčiny zrakových vad u dětí již od šestého měsíce jejich věku. Toto preventivní vyšetření provádí Obecně prospěšná společnost PROZRAK za úhradu 200,- Kč. Více informací k vyšetření naleznete v šatnách tříd. V případě zájmu vyplňte přiložený formulář "Souhlas se zrakovým screeningem" a v den zrakové prevence přineste zdravotní průkaz Vašeho dítěte. Peníze doneste nejpozději v den vyšetření.

zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček 713 klíček

zpravodaj

nejnovější zprávy z naší školky

obrázek zpráva Červený a fialový klíček opékal buřty
Červený a fialový klíček opékal buřty

26.09.2022

Ve čtvrtek 22. 9. se děti, rodiče a paní učitelky z červeného a fialového klíčku sešli na zahrádce modrého klíčku a společně si během slunečného odpoledne opekli buřty a zazpívali táborové písně za doprovodu kytary a foukací harmoniky. Našli se i odvážlivci z řad rodičů i dětí, kteří doprovodili pana kytaristu na různé rytmické nástroje. Celá akce se velmi povedla. Děkujeme šikovnému z FK, který pomohl s rozděláním ohně. :)

fialový klíček červený klíček

obrázek zpráva Předškoláci se zúčastnili turnaje v hokejbalu
Předškoláci se zúčastnili turnaje v hokejbalu

21.06.2022

V pátek 17.6. třídy červený a oranžový klíček reprezentovaly naši školku na turnaji v hokejbalu. Turnaje se zúčastnilo ještě pět školek. Naši hokejbalisté se umístili na 4. - 6. místě, nicméně všichni bojovali s velkou chutí a obrovským nasazením, za které byli také odměněni. :)

oranžový klíček červený klíček

obrázek zpráva Společně jsme oslavili svátek dětí
Společně jsme oslavili svátek dětí

03.06.2022

V úterý 31.5. jsme v naší MŠ oslavili Mezinárodní den dětí. Dopoledne byla pro děti připravena spousta soutěží a za jejich splnění obdržely drobný dáreček. Odpoledne jsme na školní zahradě zhlédli vystoupení bublináře, taneční skupiny A team a také se konal piknik pro rodiče s dětmi. K tanci a poslechu zahrál pan Kadeřávek a také bylo možné si zakoupit točenou zmrzlinu či ledovou tříšť. Krásné, slunečné odpoledne jsme si všichni velmi užili! :)

zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

plán akcí

na co se můžeme těšit

září 2022

Téma: Malý inženýr

červený klíček
říjen 2022

ČK: 10:20 - 11:00 hod., OK: 11:00 - 11:40 hod.

oranžový klíček červený klíček

Téma: Malý projektant

červený klíček

napište nám zprávu

adresát: cerveny@msklicekhk.cz

kontakt

třída červený klíček

495760366

třídní učitelky: Mgr. Jana Hlavatá, Šárka Chalupníková
asistentka pedagoga: Mgr. Martina Hovorková

obrázek rakety