pohled do třídy fialový klíček

třída fialový klíček

vítejte v naší třídě

Pravidla pro vstup do budovy MŠ

01.09.2021

Prosíme, nevstupujte do budovy školy a do jednotlivých tříd BEZ ROUŠKY. Před vstupem si vždy DEZINFIKUJTE RUCE.

Ráno při odvádění dítěte a po obědě či odpoledne při vyzvedávání dítěte vstupuje do budovy POUZE JEDNA OSOBA. Dodržujte rozestupy.

Děkujeme vám za součinnost

MŠ klíček zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Logohrátky: Elektronický materiál pro rodiče k procvičování hlásek CSZ, ČŠŽ, LRŘ

25.03.2021

Vážení rodiče,

připravili jsme pro vás Logohrátky: Elektronický materiál pro rodiče k procvičování hlásek CSZ, ČŠŽ a LRŘ. Stáhnout si ho můžete ZDE.

obrázek zpráva Děti dodatečně oslavily svůj svátek
Děti dodatečně oslavily svůj svátek

24.06.2021

Děti dnes dodatečně oslavily svůj svátek. Během dopoledne si společně s učitelkami prošly jedenáct stanovišť se zábavnými úkoly, při kterých rozvíjely mimo jiné pozornost, spolupráci, hrubou a jemnou motoriku. Nejvíce se však těšily, až se svezou na nafukovací skluzavce. A aby si zkrátily čekání, odpočívaly ve stínu, vychutnávaly si vychlazený meloun a prohlížely si dárky.

obrázek zpráva Předškoláci se slavnostně rozloučili se školkou
Předškoláci se slavnostně rozloučili se školkou

23.06.2021

Ve středu 23. 6. se předškoláci slavnostně rozloučili se školkou. Během pasování dostali od svých třídních učitelek tričko s nápisem "Hola, hola, škola volá" a dárkovou tašku s drobným překvapením.
Po pasování se děti osvěžily vychlazeným nanukem. Poté se společně s rodiči usadili na deky a pochutnali si na doma připraveném občerstvení. Nechyběla ani mini diskotéka, při které se tančilo na oblíbené písničky budoucích školáků a školaček.

fialový klíček oranžový klíček červený klíček

obrázek zpráva Návštěva stájí U Codyho
Návštěva stájí U Codyho

16.06.2021

Ve středu 16. 6. se děti z Fialového klíčku vypravily na třídní výlet do stájí U Codyho. Prohlédly si ustájení koní, pomáhaly při hřebelcování a krmení. Nakonec se děti na vybraných koních projely a prohlédly si svět z koňského hřbetu.

fialový klíček

listopad 2021

Představení "Tuc a Ňák", začátek v 9:00 hodin - menší děti/ v 10:00 hodin - starší děti

prosinec 2021