pohled do třídy modrý klíček

třída modrý klíček

vítejte v naší třídě

obrázek zpráva Oslava Mezinárodního dne dětí
Oslava Mezinárodního dne dětí

31.05.2022

V úterý 31.5. v naší MŠ oslavíme Mezinárodní den dětí. Dopoledne budou mít děti plné soutěží. Za jejich splnění obdrží drobný dáreček. Odpoledne ve 14:30 zhlédnou vystoupení bublináře. Od 15:00 bude na školní zahradě piknik pro rodiče s dětmi. K tanci a poslechu zahraje pan Kadeřávek, vystoupí taneční skupina A team, a také budete mít možnost zakoupit si zmrzlinu či ledovou tříšť. S sebou si přineste deku, občerstvení a dobrou náladu.

zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček 713 klíček

obrázek zpráva Jarní focení - fotografie k vyzvednutí
Jarní focení - fotografie k vyzvednutí

16.05.2022

Vážení rodiče, ve třídě si můžete vyzvedávat vyhotovené fotografie z jarního focení, které proběhlo 11. a 12. 4. 2022. Cena základní sady (2x 3 fotografie) je 320 Kč. Prosíme, peníze noste pokud možno přesně.

obrázek zpráva Poděkování rodičům MK a ZK - zápis
Poděkování rodičům MK a ZK - zápis

11.05.2022

Děkujeme všem rodičům, kteří si ve dnech zápisu (12. - 13. 5.) ponechají své děti doma. Obědy byly vašim dětem na tyto dny odhlášeny.

zelený klíček modrý klíček

obrázek zpráva Mráz maluje na okna
Mráz maluje na okna

12.01.2022

Lednový mráz zkrášlil nejedno okno. Děti z Modrého klíčku se pokusily napodobit jeho malby. Jak se jim to povedlo? Mrazukrásně:-)

obrázek zpráva Modrý klíček navštívil Ježíšek
Modrý klíček navštívil Ježíšek

16.12.2021

Ve čtvrtek 16.12. do modrého klíčku přišel Ježíšek. Dětem nadělil nové hračky a pomůcky do třídy, ale i na školní zahrádku. Děti dostaly také dárečky, které si odnesly domů.

modrý klíček

obrázek zpráva Co se děje ve školce, když prší?
Co se děje ve školce, když prší?

19.11.2021

Když venku prší, ve školce se rozhodně nenudíme. Paní učitelky nám deštivé dopoledne zpestří třeba autorským maňáskovým divadlem. A my je za to odměníme zaslouženým potleskem.

zelený klíček modrý klíček

květen 2022

Přednáška pro rodiče na téma agrese u mladších dětí. Přednáší Mgr. Miroslav Bubeník. Akce se koná ve třídě fialový klíček.

Dopoledne na zahradě MŠ budou děti plnit úkoly na stanovištích v rámci dopolední docházky do MŠ. Odpoledne bude na zahradě MŠ připraven program pro rodiče s dětmi. Podrobný harmonogram odpoledního programu naleznete v aktualitách.

červen 2022

Představení "Nádherné úterý", začátek v 9:00 hodin - mladší děti/10:00 hodin - starší děti

napište nám zprávu

adresát: modry@msklicekhk.cz

třída modrý klíček

třídní učitelky: Jaroslava Fikerová, Kateřina Vavřínová, DiS.
asistentka pedagoga: Zuzana Viková