pohled do třídy modrý klíček

třída modrý klíček

vítejte v naší třídě

Zrakový screening

12.10.2023

Ve čtvrtek 12.10. proběhne od 8.00 hod preventivní vyšetření očí pomocí přístroje Plusoptix. Kdo máte zájem, zapište se do seznamu v šatně a zaplaťte hned učitelkám - 150 kč nové děti, 200 kč loňské děti.

modrý klíček

Mámo, táto, pojď si hrát

12.10.2023

Vážení rodiče, zveme Vás srdečně na akci Mámo, táto, pojď si hrát, která se koná ve čtvrtek 12.10. od 15 - 16.30 hod v MK. Prožijte s dětmi hravé a tvořivé odpoledne v MŠ.

modrý klíček

obrázek zpráva Zveme Vás na Výstavu na plotě
Zveme Vás na Výstavu na plotě

20.06.2023

Mateřská škola Klíček, Urxova 342, Hradec Králové pořádá tradiční Výstavu na plotě - "Říše pohádek", která se uskuteční na zahradě naší školky ve čtvrtek, 22. června 2023 od 10:00 do 16:30 hod. Kromě výtvarných prací dětí z naší školky zde budou k vidění i výtvory dětí ze spřátelených škol a školek v okolí. Těšíme se na Vaši návštěvu! Upozornění: Výstava se bude konat pouze jeden jediný den!

zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček 713 klíček

obrázek zpráva Karnevalové radovánky
Karnevalové radovánky

28.02.2024

Ve středu 28. 2. se konal již tradiční školkový karneval, tentokrát na téma povolání. Děti si zatančily s rodiči, zahrály si na koníky či hru štronzo, na závěr po celém tanečním parketu v Sokolovně na Novém Hradci Králové projížděly mašinky. K tanci a poslechu nám hrála kapela NOTA BENE. Fotografie: Miloslav Sychra

obrázek zpráva Přednáška o zdravé výživě dětí
Přednáška o zdravé výživě dětí

18.01.2024

Ve čtvrtek 18. ledna se v Mateřské škole Klíček konala odborná přednáška na téma „Zdravá strava ve výživě dětí“, kterou vedla výživová poradkyně Mgr. Radka Drobná. Rodiče měli možnost ochutnat slané i sladké dobroty, které jsou ale zároveň zdravé a splňují zásady vyváženého stravování předškolního dítěte.

obrázek zpráva Naši školku navštívil Mikuláš, čert a anděl
Naši školku navštívil Mikuláš, čert a anděl

05.12.2023

V úterý 5. 12. 2023 navštívil naši školku Mikuláš se svým doprovodem. Děti je krásně přivítaly básničkami či písničkami a Mikuláš jim za odměnu rozdal balíčky s překvapením.

květen 2024

Kulturní akce. Začátek: mladší děti - 9:00 hod., starší děti - 10:00 hod.

napište nám zprávu

adresát: modry@msklicekhk.cz