pohled do třídy oranžový klíček

třída oranžový klíček

vítejte v naší třídě

Ovocný týden

05.10.2021

TÝDEN OD 11.-15.10. BUDEME MÍT TÉMA OVOCE PROSÍME VÁS, O DONESENÍ VZORKU RŮZNÝCH DRUHŮ. DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

Procházka do lesa

30.09.2021

Dne 7.10.2021 v dopoledních hodinách půjdeme s dětmi a s lesním pedagogem do lesa, který si pro nás připravil výukový program o přírodě. Čas odchodu z MŠ bude v 8:45 hodin. Návrat do MŠ na oběd. Dětem dejte s sebou vhodné oblečení do lesa a do batůžku na záda - pití ve šroubovací lahvičce, dobrůtku a pláštěnku. Děkujeme

Nemocnice pro medvídky

30.09.2021

Dne 4.11. ve čtvrtek budou mít děti ve třídě naučný program s mediky "Nemocnice pro medvídky". Tento den dejte dětem do MŠ plyšového medvídka. Začátek je ve 14:00 hodin. Děti si vyzvedněte nejdříve v 15:15 hodin. Děkujeme

oranžový klíček

obrázek zpráva Hokejbalisté vybojovali zlaté a stříbrné medaile
Hokejbalisté vybojovali zlaté a stříbrné medaile

24.09.2021

V pátek 24. září se chlapci a dívky z Červeného a Oranžového klíčku zúčastnili hokejbalového turnaje. Ten se konal na hokejbalovém hřišti v Hradci Králové. Smíšená družstva se po napínavém boji umístila na prvním a druhém místě. Gratulujeme!

oranžový klíček červený klíček

obrázek zpráva Děti dodatečně oslavily svůj svátek
Děti dodatečně oslavily svůj svátek

24.06.2021

Děti dnes dodatečně oslavily svůj svátek. Během dopoledne si společně s učitelkami prošly jedenáct stanovišť se zábavnými úkoly, při kterých rozvíjely mimo jiné pozornost, spolupráci, hrubou a jemnou motoriku. Nejvíce se však těšily, až se svezou na nafukovací skluzavce. A aby si zkrátily čekání, odpočívaly ve stínu, vychutnávaly si vychlazený meloun a prohlížely si dárky.

obrázek zpráva Předškoláci se slavnostně rozloučili se školkou
Předškoláci se slavnostně rozloučili se školkou

23.06.2021

Ve středu 23. 6. se předškoláci slavnostně rozloučili se školkou. Během pasování dostali od svých třídních učitelek tričko s nápisem "Hola, hola, škola volá" a dárkovou tašku s drobným překvapením.
Po pasování se děti osvěžily vychlazeným nanukem. Poté se společně s rodiči usadili na deky a pochutnali si na doma připraveném občerstvení. Nechyběla ani mini diskotéka, při které se tančilo na oblíbené písničky budoucích školáků a školaček.

fialový klíček oranžový klíček červený klíček

říjen 2021

5. lekce plavání, plavecký bazén ZŠ Štefánikova

listopad 2021