pohled do třídy oranžový klíček

třída oranžový klíček

vítejte v naší třídě

Výlet do Stěžer

06.06.2022

Dne 6.6.2022 se uskuteční výlet do Zooparku Stěžery. Příchod do MŠ v den konání akce nejdéle do 8:00h. Návrat zpět do MŠ bude na oběd. Prosíme rodiče o vhodné oblečení, pevný batoh na záda, pití ve šroubovací láhvi a do krabičky nakrájené ovoce nebo zeleninu. Svačiny bereme z MŠ sebou.

žlutý klíček oranžový klíček

obrázek zpráva Oslava Mezinárodního dne dětí
Oslava Mezinárodního dne dětí

31.05.2022

V úterý 31.5. v naší MŠ oslavíme Mezinárodní den dětí. Dopoledne budou mít děti plné soutěží. Za jejich splnění obdrží drobný dáreček. Odpoledne ve 14:30 zhlédnou vystoupení bublináře. Od 15:00 bude na školní zahradě piknik pro rodiče s dětmi. K tanci a poslechu zahraje pan Kadeřávek, vystoupí taneční skupina A team, a také budete mít možnost zakoupit si zmrzlinu či ledovou tříšť. S sebou si přineste deku, občerstvení a dobrou náladu.

zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček 713 klíček

obrázek zpráva PRO RODIČE DĚTÍ OK + ČK: Informace ke škole v přírodě - nepřehlédněte!!
PRO RODIČE DĚTÍ OK + ČK: Informace ke škole v přírodě - nepřehlédněte!!

11.05.2022

Vážení rodiče, děti přihlášené na školu v přírodě musí mít od dětské lékařky posudek o zdravotní způsobilosti. Bez tohoto posudku dítě nemůže na školu v přírodě odjet. Prosíme, zajděte si ke svému dětskému lékaři. Informativní schůzka ohledně školy v přírodě proběhne v pondělí 16. 5. 2022 od 16:00 ve třídě červený klíček. Účast je nutná!

oranžový klíček červený klíček 713 klíček

obrázek zpráva Soptíkovo lyžování: Den 5.
Soptíkovo lyžování: Den 5.

28.01.2022

Bez ohledu na to, kdo se vrátil domů s medailí na krku nebo ne, si všichni účastníci lyžařské školičky zaslouží velké uznání! Tento týden byl pro všechny malé lyžaře velmi náročný: brzké vstávání, cesta autobusem a proměnlivé počasí. Přesto se všichni snažili ze sebe vydat to nejlepší. Pro nás jsou všichni vítězové!

fialový klíček oranžový klíček červený klíček

obrázek zpráva Soptíkovo lyžování: Den 4.
Soptíkovo lyžování: Den 4.

27.01.2022

Už umíme jezdit na opravdickém vleku. Zopakovali jsme si obloučky a brzdění do stromečku. Zítra nás totiž čeká velký den! Při závodech pomeříme síly se svými kamarády ze školky. Už teď se těšíme na všechny fanoušky, kteří nás přijedou podpořit.

fialový klíček oranžový klíček červený klíček

obrázek zpráva Soptíkovo lyžování: Den 3.
Soptíkovo lyžování: Den 3.

26.01.2022

Radost z lyžování nám dnes nezkazila ani hustá mlha. Začátečníci jezdili na provazovém vleku, statečně padali, ale vždy se zvedli a zkusili to znovu. Pokročilejší lyžaři pilovali brzdění a obloučky.

květen 2022

Exkurze na hasičskou stanici U přívozu.

oranžový klíček

Škola v přírodě na chatě Jedlová v Deštném v Orlických horách (ČK + OK)

oranžový klíček červený klíček

Přednáška pro rodiče na téma agrese u mladších dětí. Přednáší Mgr. Miroslav Bubeník. Akce se koná ve třídě fialový klíček.

napište nám zprávu

adresát: oranzovy@msklicekhk.cz