pohled do třídy zelený klíček

třída zelený klíček

vítejte v naší třídě

Pravidla pro vstup do budovy MŠ

01.09.2021

Prosíme, nevstupujte do budovy školy a do jednotlivých tříd BEZ ROUŠKY. Před vstupem si vždy DEZINFIKUJTE RUCE.

Ráno při odvádění dítěte a po obědě či odpoledne při vyzvedávání dítěte vstupuje do budovy POUZE JEDNA OSOBA. Dodržujte rozestupy.

Děkujeme vám za součinnost

MŠ klíček zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Logohrátky: Elektronický materiál pro rodiče k procvičování hlásek CSZ, ČŠŽ, LRŘ

25.03.2021

Vážení rodiče,

připravili jsme pro vás Logohrátky: Elektronický materiál pro rodiče k procvičování hlásek CSZ, ČŠŽ a LRŘ. Stáhnout si ho můžete ZDE.

obrázek zpráva Děti dodatečně oslavily svůj svátek
Děti dodatečně oslavily svůj svátek

24.06.2021

Děti dnes dodatečně oslavily svůj svátek. Během dopoledne si společně s učitelkami prošly jedenáct stanovišť se zábavnými úkoly, při kterých rozvíjely mimo jiné pozornost, spolupráci, hrubou a jemnou motoriku. Nejvíce se však těšily, až se svezou na nafukovací skluzavce. A aby si zkrátily čekání, odpočívaly ve stínu, vychutnávaly si vychlazený meloun a prohlížely si dárky.

obrázek zpráva Hradecké školky a magistrát města  společně poděkovaly složkám IZS
Hradecké školky a magistrát města společně poděkovaly složkám IZS

08.04.2021

Ve středu 8.4. se některé hradecké mateřské školy, mezi nimi i MŠ Klíček, zapojily do akce Poděkování složkám IZS a připravily pro ně vlastními silami, za finanční podpory magistrátu města Hradce Králové, občerstvení. Dárek převzali zdravotníci FN, městská policie, hasiči a pracovníci deseti vybraných lékáren.

obrázek zpráva Poděkování kolegyním z MŠ Kamarád za péči o děti IZS
Poděkování kolegyním z MŠ Kamarád za péči o děti IZS

02.04.2021

Zatímco většina královéhradeckých mateřských škol byla uzavřena, naše kolegyně z MŠ KAMARÁD (Veverkova ulice) pečovaly o děti pracovníků integrovaného záchranného systému (IZS) a kritické infrastruktury.
Jako poděkování jsme pro ně připravily velikonoční dárkový koš s různorodými pochoutkami.

listopad 2021

Představení "Tuc a Ňák", začátek v 9:00 hodin - menší děti/ v 10:00 hodin - starší děti

prosinec 2021

Představení "Radujme se, veselme se", začátek v 9:00 hodin - mladší děti/10:00 hodin - starší děti

leden 2022

Představení "Sněhurka", začátek v 9:00 hodin - mladší děti/10:00 hodin - starší děti

napište nám zprávu

adresát: zeleny@msklicekhk.cz

třída zelený klíček

třídní učitelky: Zdeňka Javůrková, Lucie Podrábská, DiS.
školní asistentky: Žaneta Brožová, Hana Jiroušová