pohled do třídy zelený klíček

třída zelený klíček

vítejte v naší třídě

obrázek zpráva Oslava Mezinárodního dne dětí
Oslava Mezinárodního dne dětí

31.05.2022

V úterý 31.5. v naší MŠ oslavíme Mezinárodní den dětí. Dopoledne budou mít děti plné soutěží. Za jejich splnění obdrží drobný dáreček. Odpoledne ve 14:30 zhlédnou vystoupení bublináře. Od 15:00 bude na školní zahradě piknik pro rodiče s dětmi. K tanci a poslechu zahraje pan Kadeřávek, vystoupí taneční skupina A team, a také budete mít možnost zakoupit si zmrzlinu či ledovou tříšť. S sebou si přineste deku, občerstvení a dobrou náladu.

zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček 713 klíček

obrázek zpráva Poděkování rodičům MK a ZK - zápis
Poděkování rodičům MK a ZK - zápis

11.05.2022

Děkujeme všem rodičům, kteří si ve dnech zápisu (12. - 13. 5.) ponechají své děti doma. Obědy byly vašim dětem na tyto dny odhlášeny.

zelený klíček modrý klíček

obrázek zpráva Pozvánka pro rodiče
Pozvánka pro rodiče

11.05.2022

Milí rodiče, srdečně Vás zveme na jarní besídku, která se bude konat ve středu 11. 5. 2022 od 15:30 ve třídě Zelený klíček.

obrázek zpráva Rej čarodějnic v Zeleném klíčku
Rej čarodějnic v Zeleném klíčku

29.04.2022

V pátek 29.4. 2022 se v Zeleném klíčku konal rej čarodějnic. Malí čarodějové a čarodějnice prověřili své znalosti z oblasti čar a kouzel a procvičili letání na koštěti. Všichni si rej moc užili.

obrázek zpráva Pohádka o rukavičce
Pohádka o rukavičce

11.02.2022

Bylo nebylo, jednoho únorového dne našly děti ze Zeleného klíčku pod malým smrkem ztracenou rukavičku. A hned se zajímaly o to, kdo v rukavičce přebývá. Kolik zvířátek jste napočítaly vy?

zelený klíček

obrázek zpráva Se sněhem přichází radost
Se sněhem přichází radost

21.01.2022

Sníh přináší radost. Čím více sněhu, tím větší radost. Jen se podívejte, jak si sněhové pokrývky umí užít děti ze Zeleného klíčku. Sněhové radovánky si vychutnávají třeba na školkové zahradě, kde je paní učitelky obětavě učí, jak si správně sednout na lopatu.

květen 2022

Přednáška pro rodiče na téma agrese u mladších dětí. Přednáší Mgr. Miroslav Bubeník. Akce se koná ve třídě fialový klíček.

Dopoledne na zahradě MŠ budou děti plnit úkoly na stanovištích v rámci dopolední docházky do MŠ. Odpoledne bude na zahradě MŠ připraven program pro rodiče s dětmi. Podrobný harmonogram odpoledního programu naleznete v aktualitách.

červen 2022

Představení "Nádherné úterý", začátek v 9:00 hodin - mladší děti/10:00 hodin - starší děti

napište nám zprávu

adresát: zeleny@msklicekhk.cz

třída zelený klíček

třídní učitelky: Zdeňka Javůrková, Lucie Podrábská, DiS.
školní asistentky: Žaneta Brožová, Hana Jiroušová