pohled do třídy žlutý klíček

třída žlutý klíček

vítejte v naší třídě

Logohrátky: Elektronický materiál k pro rodiče k procvičování hlásek CSZ, ČŠŽ, LRŘ

25.03.2021

Vážení rodiče,

připravili jsme pro vás Logohrátky: Elektronický materiál pro rodiče k procvičování hlásek CSZ, ČŠŽ a LRŘ. Stáhnout si ho můžete ZDE.

MŠ klíček zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Pokračující uzavření mateřské školy

21.03.2021

Vážení rodiče, uzavření mateřské školy nadále pokračuje, pokud dojde ke změně, včas Vás budeme informovat. Kateřina Nováková, ředitelka školy

Úplata za předškolní vzdělávání v měsíci březnu 2021

15.03.2021

Ředitelka mateřské školy Klíček Bc. Kateřina Nováková stanoví úplatu za předškolní vzdělávání dětí v mateřské škole v měsíci březnu 2021 takto: 1. v případě obnovení provozu mateřských škol od 22.3.2021 je úplata za předškolní vzdělávání dětí stanovena ve výši 200 Kč 2. v případě obnovení provozu mateřských škol v měsíci dubnu 2021 je úplata za předškolní vzdělávání dětí v mateřské škole v měsíci březnu 2021 prominuta.

obrázek zpráva Hradecké školky a magistrát města  společně poděkovaly složkám IZS
Hradecké školky a magistrát města společně poděkovaly složkám IZS

08.04.2021

Ve středu 8.4. se některé hradecké mateřské školy, mezi nimi i MŠ Klíček, zapojily do akce Poděkování složkám IZS a připravily pro ně vlastními silami, za finanční podpory magistrátu města Hradce Králové, občerstvení. Dárek převzali zdravotníci FN, městská policie, hasiči a pracovníci deseti vybraných lékáren.

obrázek zpráva Poděkování kolegyním z MŠ Kamarád za péči o děti IZS
Poděkování kolegyním z MŠ Kamarád za péči o děti IZS

02.04.2021

Zatímco většina královéhradeckých mateřských škol byla uzavřena, naše kolegyně z MŠ KAMARÁD (Veverkova ulice) pečovaly o děti pracovníků integrovaného záchranného systému (IZS) a kritické infrastruktury.
Jako poděkování jsme pro ně připravily velikonoční dárkový koš s různorodými pochoutkami.

obrázek zpráva Veselé Velikonoce pro HZS Královéhradeckého kraje
Veselé Velikonoce pro HZS Královéhradeckého kraje

02.04.2021

O veselé Velikonoce se hasičům a zdravotnickým záchranářům ze základny Hradec Králové - Pražská v Kuklenách postarali děti, rodiče a pracovnice z Mateřské školy Klíček. Velikonoční výslužka putovala i na další hradecká operační střediska.
Velikonoční koleda udělala hasičům velkou radost a ti na oplátku pozvali děti na exkurzi.

Video z předávání můžete zhlédnout v archívu iVysílání. Reportáž začíná v čase 21:35.

duben 2021

všichni, nebo dle aktuální situace

květen 2021

Divadelní představení

Osobní podání přihlášek k zápisu do MŠ Klíček probíhá ve dnech 13. května 2021 od 15.00 do 17.00 hod a 14. května 2021 od 9.00 do 11.00 hod (vchod do areálu MŠ od parkoviště, branka mezi dvěma vývěskami).

napište nám zprávu

adresát: zluty@msklicekhk.cz

třída žlutý klíček

třídní učitelky: Hana Jeníkovská, Alena Martinková, Lucie Podrábská, DiS.
asistentka pedagoga: Kateřina Krejčíková