pohled do třídy žlutý klíček

třída žlutý klíček

vítejte v naší třídě

Výlet do Stěžer

06.06.2022

Dne 6.6.2022 se uskuteční výlet do Zooparku Stěžery. Příchod do MŠ v den konání akce nejdéle do 8:00h. Návrat zpět do MŠ bude na oběd. Prosíme rodiče o vhodné oblečení, pevný batoh na záda, pití ve šroubovací láhvi a do krabičky nakrájené ovoce nebo zeleninu. Svačiny bereme z MŠ sebou.

žlutý klíček oranžový klíček

obrázek zpráva Oslava Mezinárodního dne dětí
Oslava Mezinárodního dne dětí

31.05.2022

V úterý 31.5. v naší MŠ oslavíme Mezinárodní den dětí. Dopoledne budou mít děti plné soutěží. Za jejich splnění obdrží drobný dáreček. Odpoledne ve 14:30 zhlédnou vystoupení bublináře. Od 15:00 bude na školní zahradě piknik pro rodiče s dětmi. K tanci a poslechu zahraje pan Kadeřávek, vystoupí taneční skupina A team, a také budete mít možnost zakoupit si zmrzlinu či ledovou tříšť. S sebou si přineste deku, občerstvení a dobrou náladu.

zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček 713 klíček

Divadlo v MŠ

08.05.2022

Ve čtvrtek budeme mít ve školce divadelní představení MAUGLÍ. Vstupné je hrazeno ze školného

žlutý klíček

obrázek zpráva Zažít Hradec!
Zažít Hradec!

18.03.2022

Děti ze Žlutého klíčku poznávaly svoje město. Celý týden podnikaly vycházky po okolí školky, navštěvovaly různá zajímavá místa. Touha za poznáním je zavedla až do Galerie PETROF, kde si prohlédly originální české klavíry.

žlutý klíček

obrázek zpráva Hrajeme si na sněhu
Hrajeme si na sněhu

21.01.2022

Letošní zima je na sníh prozatím skoupá. Ale jakmile nám příroda nadělí trochu sněhu, děti ze Žlutého klíčku jsou připraveny. Navléknou oteplováky, čepice a rukavice, popadnou lopaty a hurá na kopec!

obrázek zpráva Hrajeme divadlo
Hrajeme divadlo

20.01.2022

Děti ze Žlutého klíčku si nacvičily pohádku "Rukavičko, kdo v tobě bydlí?" Aby se lépe vžily do jednotlivých rolí, oblékly si tematické kostýmy. Byla na ně radost pohledět.

květen 2022

Besídka se koná ve třídě žlutý klíček.

žlutý klíček

Přednáška pro rodiče na téma agrese u mladších dětí. Přednáší Mgr. Miroslav Bubeník. Akce se koná ve třídě fialový klíček.

Dopoledne na zahradě MŠ budou děti plnit úkoly na stanovištích v rámci dopolední docházky do MŠ. Odpoledne bude na zahradě MŠ připraven program pro rodiče s dětmi. Podrobný harmonogram odpoledního programu naleznete v aktualitách.

napište nám zprávu

adresát: zluty@msklicekhk.cz