pohled do třídy žlutý klíček

třída žlutý klíček

vítejte v naší třídě

obrázek zpráva Zveme Vás na Výstavu na plotě
Zveme Vás na Výstavu na plotě

20.06.2023

Mateřská škola Klíček, Urxova 342, Hradec Králové pořádá tradiční Výstavu na plotě - "Říše pohádek", která se uskuteční na zahradě naší školky ve čtvrtek, 22. června 2023 od 10:00 do 16:30 hod. Kromě výtvarných prací dětí z naší školky zde budou k vidění i výtvory dětí ze spřátelených škol a školek v okolí. Těšíme se na Vaši návštěvu! Upozornění: Výstava se bude konat pouze jeden jediný den!

zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček 713 klíček

obrázek zpráva Prázdninový provoz 2023
Prázdninový provoz 2023

24.05.2023

Vážení rodiče, v přiloženém souboru naleznete informace k prázdninovému provozu mateřských škol.

Pozvánka na jarní besídku žlutého klíčku

23.05.2023

Milí rodiče a prarodiče, srdečně Vás zveme na naši jarní besídku, která bude zároveň věnovaná maminkách k jejich svátku. Budeme se na Vás těšit v naší žluté třídě, v úterý 23.5. od 15.30hodin. Vaše učitelky a paní asistentka.

žlutý klíček

obrázek zpráva Hola, hola, školka volá na Stříbrňák!
Hola, hola, školka volá na Stříbrňák!

09.09.2023

V sobotu 9. září 2023 se na Stříbrném rybníku pod taktovkou Spolku rodičů při MŠ Klíček a za podpory Magistrátu města Hradce Králové konala akce s názvem "Hola, hola, školka volá na Stříbrňák!". Pro děti byly připraveny výtvarné aktivity jako malování na sádrové odlitky, malování kamínků, zdobení papírových perníčků či výroba veselých zvířecích škrabošek z papíru. Děti měly možnost seznámit se zblízka s papouškem Kakadu a po úspěšném výtvarném tvoření je čekaly krásné odměny. Závěrem tvořivého odpoledne děti čekalo ještě společné opékání špekáčků na ohni s poslechem a zpěvem táborových písní. Počasí přálo, děti i rodiče si odpoledne moc užili a organizátorkám a organizátorům ze Spolku rodičů za uspořádání krásné akce patří velký dík.

obrázek zpráva Výstava na plotě
Výstava na plotě

22.06.2023

Ve čtvrtek 22. června 2023 proběhla tradiční Výstava na plotě, letos na téma "Říše pohádek". Po celé zahradě naší školky byly vystaveny nejen výtvarné práce dětí z naší školky, ale i výtvory dětí ze spřátelených škol a školek v okolí. Návštěvníci si také mohly ve výtvarné dílně "ozdobit" papírový perníček pomocí voskových pastelek. Akce se velmi povedla.

obrázek zpráva Policie v MŠ
Policie v MŠ

02.06.2023

V pátek 2. června navštívili naši MŠ příslušníci Policie České republiky, aby dětem přiblížili svou práci. Děti se seznámily s útvary PČR, číslem tísňové linky. Dále měly možnost vidět ukázku práce kynologa, který cvičí psy např. k vyhledávání výbušnin. Po skončení ukázky si děti mohly prohlédnout policejní vozidlo, vyzkoušet si helmu či se posadit na policejní motorku. Autorem fotografií je p. Jadamusová.

říjen 2023

listopad 2023