Plán akcí

Na co se můžeme těšit

květen 2022

Exkurze na hasičskou stanici U přívozu.

oranžový klíček

Besídka se koná ve třídě žlutý klíček.

žlutý klíček

Škola v přírodě na chatě Jedlová v Deštném v Orlických horách (ČK + OK)

oranžový klíček červený klíček

Přednáška pro rodiče na téma agrese u mladších dětí. Přednáší Mgr. Miroslav Bubeník. Akce se koná ve třídě fialový klíček.

Dopoledne na zahradě MŠ budou děti plnit úkoly na stanovištích v rámci dopolední docházky do MŠ. Odpoledne bude na zahradě MŠ připraven program pro rodiče s dětmi. Podrobný harmonogram odpoledního programu naleznete v aktualitách.

červen 2022

Představení "Nádherné úterý", začátek v 9:00 hodin - mladší děti/10:00 hodin - starší děti

Tradiční focení tříd proběhne na zahradě MŠ.

Výletu se zúčastní děti ze žlutého a oranžového klíčku.

žlutý klíček oranžový klíček

Akce se zúčastní 10 vybraných dětí z Oranžového klíčku.

oranžový klíček

Hokejbalový turnaj se koná na hokejbalovém hřišti v ulici Jana Koziny. Akce se zúčastní děti z Oranžového klíčku.

oranžový klíček

Výletu se zúčastní všechny třídy. Podrobnější informace naleznete s dostatečným předstihem v aktualitách tříd.

prosinec 2022

Program na téma "Vánoční příběh"

červený klíček