Motto: „Neotevírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít
ten správný klíč, aby si je dokázaly otevřít samy..“
holčička kreslí obrázek

informace vedení školky

Milé děti, rodiče, vítáme Vás v novém školním roce v Klíčku. Těšíme se na naše společné zážitky!

Hřiště MŠ pro veřejnost tento víkend naposledy

13.10.2021

Dětské hřiště MŠ je od května přístupné veřejnosti v těchto termínech.

Návštěvníci jsou povinni řídit se Provozním řádem hřiště platným od 1. 9. 2019 .

MŠ klíček

Plán akcí

05.09.2021

Vážení rodiče, sledujte náš plán akcí, naleznete zde již aktuální informace.

MŠ klíček

Pravidla pro vstup do budovy MŠ

01.09.2021

Prosíme, nevstupujte do budovy školy a do jednotlivých tříd BEZ ROUŠKY. Před vstupem si vždy DEZINFIKUJTE RUCE.

Ráno při odvádění dítěte a po obědě či odpoledne při vyzvedávání dítěte vstupuje do budovy POUZE JEDNA OSOBA. Dodržujte rozestupy.

Děkujeme vám za součinnost

MŠ klíček zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Logohrátky: Elektronický materiál pro rodiče k procvičování hlásek CSZ, ČŠŽ, LRŘ

25.03.2021

Vážení rodiče,

připravili jsme pro vás Logohrátky: Elektronický materiál pro rodiče k procvičování hlásek CSZ, ČŠŽ a LRŘ. Stáhnout si ho můžete ZDE.

obrázek zpráva Hokejbalisté vybojovali zlaté a stříbrné medaile
Hokejbalisté vybojovali zlaté a stříbrné medaile

24.09.2021

V pátek 24. září se chlapci a dívky z Červeného a Oranžového klíčku zúčastnili hokejbalového turnaje. Ten se konal na hokejbalovém hřišti v Hradci Králové. Smíšená družstva se po napínavém boji umístila na prvním a druhém místě. Gratulujeme!

oranžový klíček červený klíček

obrázek zpráva Děti dodatečně oslavily svůj svátek
Děti dodatečně oslavily svůj svátek

24.06.2021

Děti dnes dodatečně oslavily svůj svátek. Během dopoledne si společně s učitelkami prošly jedenáct stanovišť se zábavnými úkoly, při kterých rozvíjely mimo jiné pozornost, spolupráci, hrubou a jemnou motoriku. Nejvíce se však těšily, až se svezou na nafukovací skluzavce. A aby si zkrátily čekání, odpočívaly ve stínu, vychutnávaly si vychlazený meloun a prohlížely si dárky.

obrázek zpráva Předškoláci se slavnostně rozloučili se školkou
Předškoláci se slavnostně rozloučili se školkou

23.06.2021

Ve středu 23. 6. se předškoláci slavnostně rozloučili se školkou. Během pasování dostali od svých třídních učitelek tričko s nápisem "Hola, hola, škola volá" a dárkovou tašku s drobným překvapením.
Po pasování se děti osvěžily vychlazeným nanukem. Poté se společně s rodiči usadili na deky a pochutnali si na doma připraveném občerstvení. Nechyběla ani mini diskotéka, při které se tančilo na oblíbené písničky budoucích školáků a školaček.

fialový klíček oranžový klíček červený klíček

říjen 2021

5. lekce plavání, plavecký bazén ZŠ Štefánikova

červený klíček

5. lekce plavání, plavecký bazén ZŠ Štefánikova

oranžový klíček
listopad 2021

Malý architekt

červený klíček

naše třídy

pojďte se podívat do našich tříd

vhodný čas pro volání učitelkám do tříd je do 8:30 a od 11:45 hodin.