Motto: „Neotevírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít
ten správný klíč, aby si je dokázaly otevřít samy..“
holčička kreslí obrázek

informace vedení školky

Milé děti, rodiče, přejeme Vám do nového roku dobré zdraví, hodně štěstí a mnoho radosti.

Informace o uzavření MŠ Klíček v období letních prázdnin

15.01.2022

Vážení rodiče,
dovolujeme si vás informovat o termínech, v nichž bude naše MŠ v období letních prázdnin uzavřena. V této době můžete využít prázdninového provozu v pověřené MŠ.

Harmonogram uzavření naší MŠ si můžete stáhnout/prohlédnout ZDE.

Informace o přihlášení k prázdninovému provozu uveřejníme s dostatečným předstihem na našich webových stránkách. Sledujte aktuality.

MŠ klíček zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Soptíkovo lyžování 2022

10.01.2022

Lyžařský kurz Soptíkovo lyžování se koná v Olešnici v Orlických horách v termínu od 24.1. do 28.1. 2022.
Je přihlášeno 36 dětí z FK, ČK, OK

Informační leták se všemi důležitými informacemi si můžete stáhnout ZDE.

MŠ klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Potvrzení daně

10.01.2022

Vážení rodiče, o potvrzeni k daním (zaplacené školné za rok 2021) nemusíte žádat. V nejbližších dnech Vám ho vyhotovíme a předáme. Kateřina Nováková, ředitelka školy

MŠ klíček

Pravidla pro vstup do budovy MŠ

01.09.2021

Prosíme, nevstupujte do budovy školy a do jednotlivých tříd BEZ ROUŠKY. Před vstupem si vždy DEZINFIKUJTE RUCE.

Ráno při odvádění dítěte a po obědě či odpoledne při vyzvedávání dítěte vstupuje do budovy POUZE JEDNA OSOBA. Dodržujte rozestupy.

Děkujeme vám za součinnost

obrázek zpráva Hurá na lyže!
Hurá na lyže!

19.01.2022

Děti z Oranžového klíčku se těší na každoroční lyžařský výcvik. Také letos se vypraví (společně s kamarády z dalších tříd) do Olešnice v Orlických horách. Dráček Soptík, maskot lyžařského výcviku, nás dnes informoval, že na sjezdovce panují ideální sněhové podmínky.

obrázek zpráva Věda nás baví
Věda nás baví

17.01.2022

Ve školce se dějí velké věci! Za vším stojí malí vědci z Červeného klíčku. Tento týden se věnují zábavným pokusům: experimentují s vodou, olejem, octem, jedlou sodou... Dokonce si nakreslí obrázek tajným inkoustem a uhnětou si vlastní modelínu.

červený klíček

obrázek zpráva Každý týden se těšíme na plavecký výcvik
Každý týden se těšíme na plavecký výcvik

13.01.2022

Děti z Oranžového klíčku plavou rády a na každou lekci se vždy těší. Za první pololetí udělaly velký pokrok a rozhodně nebudou zahálet ani v tom druhém.

leden 2022

Lyžařský výcvik pro přihlášené děti

fialový klíček oranžový klíček červený klíček
únor 2022

Program na téma"Larsova cesta na severní pól"

červený klíček

Program na téma "Larsova cesta na severní pól"

naše třídy

pojďte se podívat do našich tříd

vhodný čas pro volání učitelkám do tříd je do 8:30 a od 11:45 hodin.