Motto: „Neotevírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít
ten správný klíč, aby si je dokázaly otevřít samy..“
holčička kreslí obrázek

informace vedení školky

Zápis pro školní rok 2024/25 se uskuteční 13. a 14.5. 2024. V sobotu 6.4. 2024 proběhne Dopoledne otevřených dveří. Pokud hledáte MŠ pro integraci svého dítěte se speciálními vzdělávacími potřebami již od 3 let věku dítěte, obraťte se na nás.

obrázek zpráva Zveme Vás na lesní stezku!
Zveme Vás na lesní stezku!

04.04.2024

Milí rodiče a děti, zveme Vás na tradiční lesní stezku, letos s tématem povolání, která proběhne v sobotu 27. 4. od 14:00 na Biřičce u hráze. Vydáte se lesem, kde na Vás budou čekat sportovní i vědomostní úkoly. U každého stanoviště budete sbírat písmenka, ze kterých vyluštíte tajenku - nezapomeňte si vzít propisku. :) V cíli děti obdrží malý dárek a špekáček, který si budete moci opéct společně s ostatními. Těšíme se na Vaši hojnou účast! Dále prosíme dobrovolníky, kteří by nám byli ochotni pomoci na stanovištích, hlaste se učitelkám na třídách. Pokud by nám chtěl někdo poskytnout drobné propagační dárečky pro děti, budou určitě rády. Po celou dobu akce zodpovídají za bezpečnost dětí rodiče. Informujeme Vás, že na této akci mohou být účastníky pořizovány fotografie či videa, za které škola neodpovídá.

713 klíček

obrázek zpráva Pozvánka na dopoledne otevřených dveří
Pozvánka na dopoledne otevřených dveří

18.03.2024

Mateřská škola Klíček uspořádá pro zájemce v sobotu 6.4. 2024 Dopoledne otevřených dveří. Sraz mezi 8.45 a 9.00 hod ve spojovací chodbě (vstup je možný ze dvora školy i brankou od sochy koníka). Od 9.00 hod proběhne společná prohlídka školy, od 9.45 hod beseda rodičů s ředitelkou školy. Doporučujeme vzít dětem s sebou bačkůrky na přezutí. Těšíme se na Vaši hojnou účast.

obrázek zpráva Jídelníček 11. - 15. 3. 2024
Jídelníček 11. - 15. 3. 2024

08.03.2024

obrázek zpráva STANOVENÍ ÚPLATY ZA STRAVNÉ OD 1. 2. 2024
STANOVENÍ ÚPLATY ZA STRAVNÉ OD 1. 2. 2024

01.02.2024

Vážení rodiče, na základě výpočtu nákladu za rok 2023 vynaložených na stravování se k 1. 2. 2024 mění cena stravného za neodhlášenou stravu od druhého dne nepřítomnosti. Děti do 6 let - Neodhlášená strava je strávníkovi od druhého dne nepřítomnosti účtovaná bez dotace státu ve výši 115,- Kč/dítě. Děti do 7 let - Neodhlášená strava je strávníkovi od druhého dne nepřítomnosti účtovaná bez dotace státu ve výši 119,- Kč/dítě. V Hradci Králové dne 1. 2. 2024 Barbora Novotná, vedoucí školní jídelny

713 klíček

obrázek zpráva Děti z červeného klíčku absolvovaly přednášku městské policie
Děti z červeného klíčku absolvovaly přednášku městské policie

02.04.2024

Děti z červeného klíčku navštívily v úterý 2. dubna oddělení prevence kriminality Městské policie u dopravního hřiště v Třebši, kde se účastnily přednášky o bezpečném chování. Bedlivě naslouchaly paní lektorce a vyzkoušely si různé modelové situace, aby věděly, jak se zachovat např. když je bude někdo lákat do svého auta či se někde ztratí. Děti za odměnu obdržely drobné dárečky. Přednáška se jim velmi líbila.

červený klíček

obrázek zpráva Návštěva velikonoční výstavy v MŠ Milady Horákové
Návštěva velikonoční výstavy v MŠ Milady Horákové

26.03.2024

Mateřská škola Milady Horákové letos na jaře opět uspořádala velikonoční výstavu plnou krásných obrázků a výrobků s jarní tematikou, na kterou pravidelně zve mateřské školy, ale rovněž i veřejnost z širokého okolí. Proto i děti z MŠ Klíček si návštěvu této výstavy nemohly nechat ujít. Děkujeme za pozvání!

modrý klíček žlutý klíček fialový klíček červený klíček

obrázek zpráva Zlatá a stříbrná kosice - Hradecký kosík 2024
Zlatá a stříbrná kosice - Hradecký kosík 2024

21.03.2024

Ve čtvrtek 21. 3. 2024 se konala pěvecká soutěž Hradecký kosík 2024 v Mateřské škole Sluníčko. Naše školka vyslala do soutěže dvě zpěvačky z červeného klíčku, které se umístily ve zlatém a stříbrném pásmu. Za odměnu obdržely diplom a kšiltovku s logem soutěže. Holčičkám moc gratulujeme!

červený klíček

květen 2024

Kulturní akce. Začátek: mladší děti - 9:00 hod., starší děti - 10:00 hod.

červen 2024

Pro přihlášené předškoláky ze tříd OK, ČK.

oranžový klíček červený klíček

naše třídy

pojďte se podívat do našich tříd

vhodný čas pro volání učitelkám do tříd je do 8:30 a od 11:45 hodin.