Motto: „Neotevírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít
ten správný klíč, aby si je dokázaly otevřít samy..“
holčička kreslí obrázek

informace vedení školky

Milé děti, rodiče, vítáme Vás v novém školním roce v Klíčku. Těšíme se na naše společné zážitky!

Přinést do MŠ

16.09.2021

Vážení rodiče Fialového klíčku, v týdnu od 20.9. budeme probírat s dětmi téma KVĚTINY, prosíme Vás o květinu ze zahrádky, uděláme si výstavku a budeme si o květinách povídat. Předem děkujeme za spolupráci. Učitelky FK.

MŠ klíček fialový klíček

09.09.2021

Vážení rodiče právě probíhají třídní schůzky jednotlivých tříd, pořádáme je v prostorách školní zahrady od 16. hod. Pro děti je zajištěno hlídání do 16.45 hod na příslušném pavilonu, kam chodí. Budeme rády, když si pro děti zajistíte hlídání. Na konci schůzek budeme vybírat příspěvky Spolku 300.-/ dítě, 200.-/ každý sourozenec. Prosíme o účast i ty z Vás, kteří jsou v současné době s dítětem na ošetřování doma. Na schůzce získáte potřebné informace k ogranizaci i přihlašování " do kroužků" i dalších nadstandarních aktivit. Těšíme se na Vaši hojnou účast. Terminy a místo konání: ZK 9.9. na terase Zeleného klíčku, ŽK 16.9. na terase u Zeleného klíčku, FK 16.9. v altánu, OK 14.9. na terase Zeleného klíčku a ČK 14.9. v altánu.

Vrácení přeplatků

05.09.2021

Přeplatky za stravné dětí, které ukončily docházku do naší mateřské školy budeme vracet na účty rodičů v druhé polovině září 2021.

Plán akcí

05.09.2021

Vážení rodiče, sledujte náš plán akcí, naleznete zde již aktuální informace.

MŠ klíček

obrázek zpráva Děti dodatečně oslavily svůj svátek
Děti dodatečně oslavily svůj svátek

24.06.2021

Děti dnes dodatečně oslavily svůj svátek. Během dopoledne si společně s učitelkami prošly jedenáct stanovišť se zábavnými úkoly, při kterých rozvíjely mimo jiné pozornost, spolupráci, hrubou a jemnou motoriku. Nejvíce se však těšily, až se svezou na nafukovací skluzavce. A aby si zkrátily čekání, odpočívaly ve stínu, vychutnávaly si vychlazený meloun a prohlížely si dárky.

obrázek zpráva Předškoláci se slavnostně rozloučili se školkou
Předškoláci se slavnostně rozloučili se školkou

23.06.2021

Ve středu 23. 6. se předškoláci slavnostně rozloučili se školkou. Během pasování dostali od svých třídních učitelek tričko s nápisem "Hola, hola, škola volá" a dárkovou tašku s drobným překvapením.
Po pasování se děti osvěžily vychlazeným nanukem. Poté se společně s rodiči usadili na deky a pochutnali si na doma připraveném občerstvení. Nechyběla ani mini diskotéka, při které se tančilo na oblíbené písničky budoucích školáků a školaček.

fialový klíček oranžový klíček červený klíček

obrázek zpráva Putování pohádkovou stezkou se vydařilo
Putování pohádkovou stezkou se vydařilo

16.06.2021

Ve středu 16. 6. vyrazily děti z Oranžového klíčku na pěší výlet do královéhradeckých městských lesů. Své putování zahájily u Mazurových chalup. V průběhu trasy, dlouhé cca 2,5 km, se děti seznámily s pohádkovými postavičkami výtvarnice a spisovatelky Marty Pohnerové.

oranžový klíček

září 2021

Focení dětí na třídní tabla

1. lekce plavání, plavecký bazén ZŠ Štefánikova

červený klíček

1. lekce plavání, plavecký bazén ZŠ Štefánikova

oranžový klíček

naše třídy

pojďte se podívat do našich tříd

vhodný čas pro volání učitelkám do tříd je do 8:30 a od 11:45 hodin.