Motto: „Neotevírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít
ten správný klíč, aby si je dokázaly otevřít samy..“
holčička kreslí obrázek

informace vedení školky

Zápis - rodiče, využijte elektronický předzápis - info - viz záložka Rodiče - Informace k zápisu

obrázek zpráva Oslava Mezinárodního dne dětí
Oslava Mezinárodního dne dětí

31.05.2022

V úterý 31.5. v naší MŠ oslavíme Mezinárodní den dětí. Dopoledne budou mít děti plné soutěží. Za jejich splnění obdrží drobný dáreček. Odpoledne ve 14:30 zhlédnou vystoupení bublináře. Od 15:00 bude na školní zahradě piknik pro rodiče s dětmi. K tanci a poslechu zahraje pan Kadeřávek, vystoupí taneční skupina A team, a také budete mít možnost zakoupit si zmrzlinu či ledovou tříšť. S sebou si přineste deku, občerstvení a dobrou náladu.

zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček 713 klíček

obrázek zpráva Focení tříd - společné foto
Focení tříd - společné foto

18.05.2022

Ve čtvrtek, dne 2.6. 2022 pro děti uspořádáme na školní zahradě společné fotografování tříd. Začínáme v 11.00 hod. Pokud v současné době Vaše dítě do MŠ nedochází, můžete ho na fotografování dovést, pokud Vám to jeho zdravotní stav dovolí.

713 klíček

obrázek zpráva PRO RODIČE DĚTÍ OK + ČK: Informace ke škole v přírodě - nepřehlédněte!!
PRO RODIČE DĚTÍ OK + ČK: Informace ke škole v přírodě - nepřehlédněte!!

11.05.2022

Vážení rodiče, děti přihlášené na školu v přírodě musí mít od dětské lékařky posudek o zdravotní způsobilosti. Bez tohoto posudku dítě nemůže na školu v přírodě odjet. Prosíme, zajděte si ke svému dětskému lékaři. Informativní schůzka ohledně školy v přírodě proběhne v pondělí 16. 5. 2022 od 16:00 ve třídě červený klíček. Účast je nutná!

oranžový klíček červený klíček 713 klíček

obrázek zpráva Informace o uzavření MŠ Klíček v období letních prázdnin
Informace o uzavření MŠ Klíček v období letních prázdnin

05.05.2022

Vážení rodiče, dovolujeme si vás informovat o termínech, v nichž bude naše MŠ v období letních prázdnin uzavřena. V této době můžete využít prázdninového provozu v pověřené MŠ. Harmonogram provozu naší MŠ naleznete v přiloženém odkazu, který se objeví po kliknutí na červené tlačítko "Více". Informace o přihlášení k prázdninovému provozu a rozpis pověřených škol v době uzavření naší MŠ uveřejníme s dostatečným předstihem na našich webových stránkách. Sledujte aktuality.

obrázek zpráva Rej čarodějnic v Zeleném klíčku
Rej čarodějnic v Zeleném klíčku

29.04.2022

V pátek 29.4. 2022 se v Zeleném klíčku konal rej čarodějnic. Malí čarodějové a čarodějnice prověřili své znalosti z oblasti čar a kouzel a procvičili letání na koštěti. Všichni si rej moc užili.

zelený klíček

obrázek zpráva Den země
Den země

19.04.2022

V úterý 19.4. 2022 se děti Fialového klíčku v Kubišových sadech v Hradci Králové, v rámci akce Den země 2022 - Naše klima - bude teplo nebo zima, zúčastnily ekologické stezky se šesti stanovišti, na kterých plnily vědomostní úkoly. Počasí nám z počátku nepřálo, postupně se ale vyčasilo a vysvitlo i sluníčko. Děti si mimo jiné zopakovaly části, ze kterých se skládá strom, rozlišovaly stopy zvířat, listnaté a jehličnaté stromy s jejich typickými znaky, poslouchaly zvuky ptáků, zazpívaly si písničku "Strom", třídily obrázky s drobnými živočichy. Při závěrečném hodnocení se děti vyjádřily, že se jim celá stezka líbila.

fialový klíček

obrázek zpráva Dobrodružné putování novohradeckými lesy
Dobrodružné putování novohradeckými lesy

13.04.2022

Děti Fialového klíčku se spolu s učitelkami a paní asistentkou vydaly v pondělí 4. dubna na výlet do novohradeckých lesů. Nejen, že prověříly svoji tělesnou zdatnost (celkem ušly 4 km), ale také měly možnost si vyzkoušet některé dovednosti při volném pohybu v přírodním terému, zopakovat si znalosti o lese (o zvířatech, stromech a některých dalších zákonitostech). I když po náročné cestě byla na všech zúčastněných znát únava, přesto se jim výlet líbil. Za své snažení obdržely odměnu.

fialový klíček

květen 2022

Exkurze na hasičskou stanici U přívozu.

oranžový klíček

Besídka se koná ve třídě žlutý klíček.

žlutý klíček

Škola v přírodě na chatě Jedlová v Deštném v Orlických horách (ČK + OK)

oranžový klíček červený klíček

naše třídy

pojďte se podívat do našich tříd

vhodný čas pro volání učitelkám do tříd je do 8:30 a od 11:45 hodin.