Motto: „Neotevírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít
ten správný klíč, aby si je dokázaly otevřít samy..“
holčička kreslí obrázek

informace vedení školky

Mateřská škola Klíček je z důvodu nařízení vlády od 1.3. 2021 uzavřená.

Vítejte na našich nových webových stránkách!

Najdete zde jak aktuální informace z naší školky a jednotlivých tříd, tak i důležité provozní informace a dokumenty. V sekci Rodiče jsou pro vás nově k dispozici užitečné Rady a odkazy.

A protože se u nás ve školce pořád něco děje, sledujte nejen přehledný Plán akcí, ale i náš Zpravodaj. Právě v něm se dozvíte, co všechno jsme ve školce v uplynulých dnech zažili.

Uzavření mateřské školy od 1.3. 2021

28.02.2021

Informace pro rodiče od ředitelky školy Kateřiny Novákové

MŠ klíček zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Doporučení pro rodiče, jak snížit dopady pandemie na děti

19.02.2021

Současná pandemická situace ovlivňuje podmínky pro vzdělávání. Zejména pro děti různě znevýhodněné a ohrožené jsou nemožnost navštěvovat školu a dlouhodobá sociální izolace velmi rizikové. Odbor školství a odbor sociálních věcí Krajského úřadu Královéhradeckého kraje připravily souhrnný přehled sociálně aktivizačních služeb, které mohou rodiče v případě zájmu využít. Zmíněnou nabídku si můžete prohlédnout ZDE. Rodiče se mohou obracet o pomoc také na pedagogicko-psychologickou poradnu či speciálně pedagogická centra, která i v době pandemie fungují v běžném provozu.

Letní provoz MŠ Klíček ve školním roce 2020/2021

04.02.2021

Vážení rodiče,
dovolujeme si vás informovat o letním provozu naší mateřské školy.

O možnosti žádat o náhradní umístění vašeho dítěte v období letních prázdnin vás budeme včas informovat.

Opatření ke COVID 19

17.01.2021

Pokud máte ve vaší rodině, nebo blízkém okolí, podezření na onemocnění covid 19, nechte si, prosím, pokud máte možnost, své dítě preventivně až do vyjasnění situace doma. Pokud se nemoc prokáže, neprodleně mateřskou školu informujte. Zároveň žádáme, dodržujte důsledně případná karanténní opatření.

obrázek zpráva Srdíčkový týden ve Žlutém klíčku
Srdíčkový týden ve Žlutém klíčku

13.02.2021

Děti si užily valentýnské tvoření. Vlastnoručně vytvořily krásná pestrobarevná srdce a přáníčka pro rodiče. Procvičily si také třídění geometrických tvarů podle velikosti a barev.

žlutý klíček

obrázek zpráva Děti vyrobily krmítka pro ptáčky
Děti vyrobily krmítka pro ptáčky

12.02.2021

Děti připravily pro ptáčky krmítka z jablek a směsi zrní. Hotová krmítka rozmístily na školkové zahradě. Všichni opeření strávníci jsou tu srdečně vítáni!

oranžový klíček

obrázek zpráva Děti si hrají na zdravotníky
Děti si hrají na zdravotníky

04.02.2021

Aktuální covidová situace ovlivňuje i spontánní hru dětí. Děti ze Žlutého klíčku se na jedno odpoledne proměnily v lékaře, lékařky a zdravotní sestřičky a svědomitě pečovaly o své (nejen) plyšové pacienty.

žlutý klíček

březen 2021

Divadelní představení v MŠ

duben 2021

všichni, nebo dle aktuální situace

MŠ uzavřena

naše třídy

pojďte se podívat do našich tříd

vhodný čas pro volání učitelkám do tříd je do 8:30 a od 11:45 hodin.