Motto: „Neotevírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít
ten správný klíč, aby si je dokázaly otevřít samy..“
holčička kreslí obrázek

informace vedení školky

Informace o možnosti komunikace s vedením školy během letních prázdnin naleznete v aktualitách na této stránce.

obrázek zpráva Výsledky přijímacího řízení pro prázdninový provoz 2024
Výsledky přijímacího řízení pro prázdninový provoz 2024

17.06.2024

Seznam registračních čísel přijatých dětí naleznete v přiloženém souboru.

713 klíček

obrázek zpráva Oznámení o možnosti komunikace s vedením MŠ během letních prázdnin
Oznámení o možnosti komunikace s vedením MŠ během letních prázdnin

10.06.2024

Vážení rodiče, o možnosti komunikace s vedením školy v době letních prázdnin se více dozvíte v přiloženém souboru.

713 klíček

obrázek zpráva Seznam přijatých dětí od 1. 9. 2024, informace o schůzce rodičů nově přijatých dětí

03.06.2024

Seznam registračních čísel přijatých dětí pro školní rok 2024/2025 naleznete v souboru po kliknutí na červené tlačítko "Více". Rozhodnutí o nepřijetí budou fyzicky předávána ve středu 5. 6. 2024 od 8:00 do 10:00 a od 13:00 do 15:00 hod, případně zasílána zákonným zástupcům dětí datovou schránkou nebo poštou. Schůzka rodičů nově přijatých dětí se bude konat ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 16:00 hodin ve třídě Zelený klíček (pavilon C, vchod ze dvora školy). Schůzka se koná bez přítomnosti dětí. Účast na schůzce je nutná. Případnou nepřítomnost na schůzce omluvte e‑mailem nebo telefonicky. Sledujte úvodní stranu www stránek školy (www.msklicekhk.cz), kde bude případné oznámení o zrušení nebo potvrzení avizované schůzky i další nenadálé informace. Bc. Kateřina Nováková, ředitelka školy

obrázek zpráva Slavíme den dětí
Slavíme den dětí

27.05.2024

Vážení rodiče, tento rok jsme pro Vás připravili akci Výstava na plotě spojenou s oslavou Dne dětí. Ve středu 29.5. 2024 budou pro Vás připraveny stanoviště se soutěžemi. Společně s dítětem splníte úkol a získáte bod do kartičky. K získání odměny stačí 5 bodů. Z důvodu bezpečnosti Vás prosíme, abyste dítě na stanovišti vždy doprovázeli. Dále budete mít možnost se přihlásit do rodinného fotbalového turnaje dvojic – rodič, dítě. Připraveno pro Vás bude i vystoupení taneční skupiny TIME DANCE, občerstvení v podobě pizzy, zmrzlina a po celou dobu si můžete prohlížet výstavu za doprovodu hudby pana Josefa Kadeřávka. Konec akce předpokládáme v 17.30 hodin. Na závěr zábavného odpoledne bychom Vás rádi poprosili o pomoc s úklidem výstavy.

obrázek zpráva Ukázka Policie České republiky
Ukázka Policie České republiky

26.06.2024

Dopoledne 26. 6. děti zhlédly ukázku práce Policie České republiky. Měly možnost vidět práci policejních psovodů, vyzkoušely si výstroj pořádkové jednotky, mohly se posadit a vyfotit na policejní motorce či policejním voze. Také se si prohlédly policejní dodávku. Dětem se ukázka velmi líbila.

obrázek zpráva Oranžový a červený klíček na dopravním hřišti
Oranžový a červený klíček na dopravním hřišti

25.06.2024

V úterý 25.6. navštívily děti z OK a ČK dopravní hřiště v Třebši. Děti se za asistence městské policie Hradec Králové seznamovaly s pravidly silničního provozu při jízdě na koloběžkách a kolech. Dětem se dopoledne velmi líbilo.

oranžový klíček červený klíček

obrázek zpráva Čtvrtý den školky v přírodě
Čtvrtý den školky v přírodě

20.06.2024

Dnešní dobrodružství jsme začaly skládáním papírových lodiček, následně jsme se vydaly do blízkého lesa, kde jsme stavěly domečky pro lesní skřítky. Odpoledne pro nás piráti připravili dlouho očekávanou honbu za pokladem, který nám vykouzlil velký úsměv na tváři. Před večeří nám paní učitelky četly poslední pohledy od Vás a teď už se těšíme, až se zítra uvidíme.

oranžový klíček červený klíček

naše třídy

pojďte se podívat do našich tříd

vhodný čas pro volání učitelkám do tříd je do 8:30 a od 11:45 hodin.