Motto: „Neotevírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít
ten správný klíč, aby si je dokázaly otevřít samy..“
holčička kreslí obrázek

informace vedení školky

Přejeme krásné prázdniny, plné sluníčka a pěkných zážitků. Kolektiv Mateřské školy Klíček

Komunikace s vedením školy v době letních prázdnin

27.06.2021

Ve dnech, kdy bude mateřská školy v době prázdnin otevřená (tj. 1.7. - 9.7. a 23.8. až 31.8.), kontaktujte vedení školy osobně (dle potřeby, v čase otevírací doby školy), dále telefonicky nebo emailem (info v záložce kontakty). V době uzavření MŠ telefonicky nebo emailem (řed. školy Bc. Kateřina Nováková - 725796262, email: novakova@msklicekhk.cz, zástupkyně ředitelky Martina Kašparová - 724126725, email: kasparova@msklicekhk.cz).

MŠ klíček

Seznam věcí pro nově přijaté děti do MŠ

23.06.2021

Vážení rodiče nově přijatých dětí pro školní rok 2021/22,
zde najdete seznam věcí, které bude vaše dítě potřebovat během docházky do naší MŠ.
Všechny věci ze seznamu svému dítěti podepište a doneste je do MŠ nejlépe v den nástupu.

MŠ klíček

Schůzka rodičů nově přijatých dětí

22.06.2021

Schůzka rodičů nově přijatých dětí pro školní rok 2021/22, kde ředitelka školy podá podrobné informace o nástupu dítěte do MŠ, se koná v úterý 22.6. 2021 od 16.00 hod v altánu na školní zahradě, případně , dle podmínek, ve třídě Zelený klíček, pavilon C, vchod ze dvora školy. Setkání proběhne bez přítomnosti dětí, s sebou respirátor (použití, dle aktuálních opatření). Pokud účast rodiče nebude možná, prosíme o omluvení na tel. 725796262 , nebo na email: novakova@msklicekhk.cz.

LETNÍ PROVOZ: Seznam přijatých dětí

16.06.2021

Seznam přijatých dětí na prázdninový provoz ve školním roce 2020/2021.

MŠ klíček

obrázek zpráva Děti dodatečně oslavily svůj svátek
Děti dodatečně oslavily svůj svátek

24.06.2021

Děti dnes dodatečně oslavily svůj svátek. Během dopoledne si společně s učitelkami prošly jedenáct stanovišť se zábavnými úkoly, při kterých rozvíjely mimo jiné pozornost, spolupráci, hrubou a jemnou motoriku. Nejvíce se však těšily, až se svezou na nafukovací skluzavce. A aby si zkrátily čekání, odpočívaly ve stínu, vychutnávaly si vychlazený meloun a prohlížely si dárky.

obrázek zpráva Předškoláci se slavnostně rozloučili se školkou
Předškoláci se slavnostně rozloučili se školkou

23.06.2021

Ve středu 23. 6. se předškoláci slavnostně rozloučili se školkou. Během pasování dostali od svých třídních učitelek tričko s nápisem "Hola, hola, škola volá" a dárkovou tašku s drobným překvapením.
Po pasování se děti osvěžily vychlazeným nanukem. Poté se společně s rodiči usadili na deky a pochutnali si na doma připraveném občerstvení. Nechyběla ani mini diskotéka, při které se tančilo na oblíbené písničky budoucích školáků a školaček.

fialový klíček oranžový klíček červený klíček

obrázek zpráva Putování pohádkovou stezkou se vydařilo
Putování pohádkovou stezkou se vydařilo

16.06.2021

Ve středu 16. 6. vyrazily děti z Oranžového klíčku na pěší výlet do královéhradeckých městských lesů. Své putování zahájily u Mazurových chalup. V průběhu trasy, dlouhé cca 2,5 km, se děti seznámily s pohádkovými postavičkami výtvarnice a spisovatelky Marty Pohnerové.

oranžový klíček

naše třídy

pojďte se podívat do našich tříd

vhodný čas pro volání učitelkám do tříd je do 8:30 a od 11:45 hodin.