Motto: „Neotevírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít
ten správný klíč, aby si je dokázaly otevřít samy..“
holčička kreslí obrázek

informace vedení školky

Informace k zápisu najdete v horní liště v záložce "Rodiče" - Informace k zápisu.

Letní provoz MŠ Klíček ve školním roce 2020/2021

02.05.2021

Vážení rodiče,
dovolujeme si vás informovat o letním provozu naší mateřské školy.

O možnosti žádat o náhradní umístění vašeho dítěte v období letních prázdnin vás budeme včas informovat.

MŠ klíček zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Hřiště MŠ otevřeno pro veřejnost

30.04.2021

Dětské hřiště MŠ je od května přístupné veřejnosti v těchto termínech.

Návštěvníci jsou povinni řídit se Provozním řádem hřiště platným od 1. 9. 2019 .

MŠ klíček

Nábor malých fotbalistů do FŠ FC Hradec Králové

27.04.2021

Vážení rodiče,
na žádost FŠ FC Hradec Králové vám oznamujeme, že od 3. května do 26. června bude probíhat nábor malých fotbalistů ročníků narození 2015, 2016, 2017 a 2018.

Bližší informace k náboru vám rád poskytne Ing. Ivo Vohralík, manažer FČ FC Hradec Králové.

Kontakty na pana Vohralíka a podrobnější informace k náboru naleznete v tomto letáčku.

MŠ klíček

Školné za duben

23.04.2021

Ředitelka školy rozhodla o snížení úplaty za předškolní vzdělávání za měsíc duben 2021 z částky 600,- Kč na 150,- Kč. Toto snížení se nevztahuje na děti zákonných zástupců vybraných profesí, které v dubnu 2021 navštěvovaly MŠ a nastoupily v termínu od 12. 4. 2021 do 23.4. 2021. Bc. Kateřina Nováková, ředitelka mateřské školy V Hradci Králové 21. 4. 2021

obrázek zpráva Hradecké školky a magistrát města  společně poděkovaly složkám IZS
Hradecké školky a magistrát města společně poděkovaly složkám IZS

08.04.2021

Ve středu 8.4. se některé hradecké mateřské školy, mezi nimi i MŠ Klíček, zapojily do akce Poděkování složkám IZS a připravily pro ně vlastními silami, za finanční podpory magistrátu města Hradce Králové, občerstvení. Dárek převzali zdravotníci FN, městská policie, hasiči a pracovníci deseti vybraných lékáren.

obrázek zpráva Veselé Velikonoce pro HZS Královéhradeckého kraje
Veselé Velikonoce pro HZS Královéhradeckého kraje

02.04.2021

O veselé Velikonoce se hasičům a zdravotnickým záchranářům ze základny Hradec Králové - Pražská v Kuklenách postarali děti, rodiče a pracovnice z Mateřské školy Klíček. Velikonoční výslužka putovala i na další hradecká operační střediska.
Velikonoční koleda udělala hasičům velkou radost a ti na oplátku pozvali děti na exkurzi.

Video z předávání můžete zhlédnout v archívu iVysílání. Reportáž začíná v čase 21:35.

obrázek zpráva Poděkování kolegyním z MŠ Kamarád za péči o děti IZS
Poděkování kolegyním z MŠ Kamarád za péči o děti IZS

02.04.2021

Zatímco většina královéhradeckých mateřských škol byla uzavřena, naše kolegyně z MŠ KAMARÁD (Veverkova ulice) pečovaly o děti pracovníků integrovaného záchranného systému (IZS) a kritické infrastruktury.
Jako poděkování jsme pro ně připravily velikonoční dárkový koš s různorodými pochoutkami.

duben 2021

všichni, nebo dle aktuální situace

květen 2021

Osobní podání přihlášek k zápisu do MŠ Klíček probíhá ve dnech 13. května 2021 od 15.00 do 17.00 hod a 14. května 2021 od 9.00 do 11.00 hod (vchod do areálu MŠ od parkoviště, branka mezi dvěma vývěskami).

Fotografování jednotlivých tříd p. Sychrou.

naše třídy

pojďte se podívat do našich tříd

vhodný čas pro volání učitelkám do tříd je do 8:30 a od 11:45 hodin.