Motto: „Neotevírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít
ten správný klíč, aby si je dokázaly otevřít samy..“
holčička kreslí obrázek

informace vedení školky

Mateřská škola Klíček se dne 12.4. 2021 otevírá pro děti, které plní povinné předškolní vzdělávání a přihlášené děti zákonných zástupců vykonávajících povolání, jejichž výkon je nezbytný pro boj s pandemií (IZS).

Ostatní děti prozatím zůstávají v domácí péči.

Informace k zápisu do MŠ Klíček

13.04.2021

V úterý 13. dubna byl spuštěn elektronický předzápis do mateřských škol. Své dítě můžete předzapsat na tomto webu. Předzápis bude otevřen do 14. května.

Pokud nemáte možnost elektronického zápisu, žádost si stáhněte z našeho webu a vytiskněte si ji. Vyplněnou a podepsanou žádost spolu se všemi povinnými dokumenty doručte do příslušné mateřské školy ve dnech 2. 5. až 16. 5. 2021.

Osobně můžete přihlášku doručit do MŠ ve dnech 13. 5. 2021 od 15.00 do 17.00 hod a 14. 5. 2021 od 9.00 do 11.00 hod .

Podrobnější informace k průběhu zápisu najdete zde.

MŠ klíček

Informace k zápisu na ZŠ

09.04.2021

Zápis do 1. tříd základních škol města Hradec Králové probíhá od 1. dubna do 30. dubna pouze elektronicky přes odkaz na webových stránkách dané základní školy.

Zákonní zástupci dětí, kteří nemají možnost využít elektronickou formu zápisu, se dostaví do ZŠ bez dítěte buď v pátek 16. dubna 2021 od 16 hod do 17 hodin, nebo v sobotu 17. dubna 2021 od 9 do 19 hodin .

Letáček k ZÁPISU do 1. tříd ke stažení zde.

MŠ klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Logohrátky: Elektronický materiál k pro rodiče k procvičování hlásek CSZ, ČŠŽ, LRŘ

25.03.2021

Vážení rodiče,

připravili jsme pro vás Logohrátky: Elektronický materiál pro rodiče k procvičování hlásek CSZ, ČŠŽ a LRŘ. Stáhnout si ho můžete ZDE.

MŠ klíček zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Pokračující uzavření mateřské školy

21.03.2021

Vážení rodiče, uzavření mateřské školy nadále pokračuje, pokud dojde ke změně, včas Vás budeme informovat. Kateřina Nováková, ředitelka školy

obrázek zpráva Hradecké školky a magistrát města  společně poděkovaly složkám IZS
Hradecké školky a magistrát města společně poděkovaly složkám IZS

08.04.2021

Ve středu 8.4. se některé hradecké mateřské školy, mezi nimi i MŠ Klíček, zapojily do akce Poděkování složkám IZS a připravily pro ně vlastními silami, za finanční podpory magistrátu města Hradce Králové, občerstvení. Dárek převzali zdravotníci FN, městská policie, hasiči a pracovníci deseti vybraných lékáren.

obrázek zpráva Veselé Velikonoce pro HZS Královéhradeckého kraje
Veselé Velikonoce pro HZS Královéhradeckého kraje

02.04.2021

O veselé Velikonoce se hasičům a zdravotnickým záchranářům ze základny Hradec Králové - Pražská v Kuklenách postarali děti, rodiče a pracovnice z Mateřské školy Klíček. Velikonoční výslužka putovala i na další hradecká operační střediska.
Velikonoční koleda udělala hasičům velkou radost a ti na oplátku pozvali děti na exkurzi.

Video z předávání můžete zhlédnout v archívu iVysílání. Reportáž začíná v čase 21:35.

obrázek zpráva Poděkování kolegyním z MŠ Kamarád za péči o děti IZS
Poděkování kolegyním z MŠ Kamarád za péči o děti IZS

02.04.2021

Zatímco většina královéhradeckých mateřských škol byla uzavřena, naše kolegyně z MŠ KAMARÁD (Veverkova ulice) pečovaly o děti pracovníků integrovaného záchranného systému (IZS) a kritické infrastruktury.
Jako poděkování jsme pro ně připravily velikonoční dárkový koš s různorodými pochoutkami.

duben 2021

všichni, nebo dle aktuální situace

květen 2021

Divadelní představení

Osobní podání přihlášek k zápisu do MŠ Klíček probíhá ve dnech 13. května 2021 od 15.00 do 17.00 hod a 14. května 2021 od 9.00 do 11.00 hod (vchod do areálu MŠ od parkoviště, branka mezi dvěma vývěskami).

naše třídy

pojďte se podívat do našich tříd

vhodný čas pro volání učitelkám do tříd je do 8:30 a od 11:45 hodin.